EKSTRA
MENÜ
R

 

 

Zarafeti ve gücü keşfet:

Eşsiz bilgisayarı

var eden 5 etken!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Diz üstü bilgisayar dünyası alanında öncü firmalarla yarattığı tasarımlar ve yeni performans algısıyla teknolojide oyun değiştiren bir konumda bulunuyor. Elbette yaratıcı bir konsept için sınırları zorlamak, hatta sınırları ortadan kaldırmak gerekiyor. Peki kusursuz bir bilgisayarı var eden etmenler nelerdir? Zarafetin ve gücün dünyasında yeni ve cesur bir şeyler sunabilan bilgisayarlarda öne çıkan unsurları sizin için derledik.

Sınırsızlık:Yenilikçi tasarım vizyonu

Bu bir klişe laf mı? Elbette değil. Tasarım vizyonu esasında konsept bir dünyaya ait olsa da, bu vizyonu usta el işçiliğiyle birleştirebilmek gerekiyor. Yani tüketicilere tasarımıyla dikkat çeken, hafif, taşınabilir kullanımı yüksek ürünler sunmak artık çağın bir zorunluluğu hâline dönüşüyor. Dişli menteşeleriyle 360 derece dönebilecek şekilde tasarlanan ürünler aynı zamanda ekran-gövde oranıyla da zarif bir kullanım özelliği de sunuyor.

Güç: Performansın sırrı dayanıklılıkta

Modern çağ, dinamik bir yaşantıyı da gerekli kılıyor. Yani hâliyle yanınızda her daim dayanıklılığı ve şarj kullanım süresiyle ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bir bilgisayar gerekiyor. 22 saate yakın kullanım sunan alanında öncü ürünlerde dikkat çeken diğer unsuru da işlemci oluşturuyor. Özellikle bu noktada dayanıklılığını dört çekirdekli işlemcilerle sunabilen ürünler; dayanıklılığı performansla birleştirerek güçlü bir bilgisayardan alınacak verimi iki katına çıkarıyor.

Bağlantı: Dünyaya ayak uydurmak

İnternetin dünyayı küresel bir köye dönüştürdüğü çağdayız. Yani bu köyün vatandaşı olabilmek için iyi bir bağlantıya da sahip olmak gerekiyor. Bağlantı hızlarınız ve donanımınız ne kadar iyi yapılandırılmış olursa olsun; bunu iyi bir bilgisayarla taçlandırmak en önemli konu. Özellikle iyi bir bağlantı için veri aktarım hızı yüksek, daha fazla verim hacmi taşıyabilen bilgisayar bu noktada daha da öne çıkıyor.

Göz alıcılık: Güzelliğin dünyasını keşfetmek

Bakmak değil görmek gerek. Yani güzelliği doğrudan keşfetmek… Bunu yapabilmek için elbette iyi bir ekran kalitesi gerekiyor. Renk kalibrasyonu ve 4K OLED teknolojiyle ekran çözünürlüğünü sunan bilgisayarlar, artık otomatik yansıtıcı düzeltmeleriyle güneş ışığının kullanım kalitesini düşürmesini de engelliyor. Yani her şeyin mobil olduğu bir dünyada , dışarıda bilgisayarla çalışırken bu oldukça işe yarar bir çözüm olarak gözüküyor.

Gizlilik: Sizin olan size kalsın

Dijital çağın korkulu rüyası elbette veri hırsızlığı… Kimse özellikle de verilerini tamamen belirli bilgisayarlarda toplayan kullanıcılar, bu sorunla asla yüzleşmek istemiyor. Elbette bu noktada yenilikçi, hem yazılım hem de donanım olarak kapsamlı çözümler gerekiyor. Kusursuz bir bilgisayar güvenliği için; parmak izi okuyucu, manuel Web-Cam kapatma düğmesi ve tek bir tuşla ekranınızı karartmanızı sağlayan tümleşik gizlilik ekranı gibi farklı otomatik ayarlar gerekiyor.

Yüzde 13 küçültülen ve yüzde 90 ekran gövde oranıyla sektörünün her açıdan öncüsü olan yeni Spectre x360 13 (13-aw0002nt); 1.27 kg ağırlığa sahip olup, artırılmış güç ile sunuluyor. Hafif ve taşınabilir Spectre x360; Iris® Plus Graphics dahili grafik kartına sahip dört çekirdekli 10. Nesil Intel® Core™ i7 işlemcisiyle kusursuz bir kullanım olanağı yaratıyor. 

Daha fazlasını keşfet!