MENÜ
R

Yaz bitmeden keşfetme zamanı:

Kusursuz bir tatili neler var eder?

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Hayatta çok az şey insana yaz melteminin verdiği heyecanı verebilir. Yazın sahil kenarında yüzünüze vuran hafif bir esinti, size yaşadığınızı hatırlatır ve ‘’evet hayat hakkında heyecanlıyım’’ dedirten hissi verir. Bu esasında sizin rutin hayatınızdan koptuğunuzu kendinize döndüğünüzü gösterir. Yani gerçekten tatil yapan ve kafasını boşaltmış bir insana dönüştüğünüzün resmidir! Bunun için de gerçekten kusursuz bir tatile ihtiyacınız var. Peki kusursuz bir tatili neler var eder? Hangi unsurların birleşimi bize gerçekten ‘’yaşadığımızı’’ ve ‘’andan zevk aldığımızı’’ hissettirir?

 Birlikte keşfedelim…

Tatili nerede yapacaksınız?

Öncelikle bu soruyu kendinize sormanız gerekiyor. Tatili nerede yaptığınız esasında tatilinizin nasıl geçeceğini de en baştan belirliyor. Yaz mevsimi elbette deniz tatilinin ön plana çıktığı, Türkiye’nin sahil kıyılarının daha çok tercih edilmesiyle biliniyor. Bu gelenekten şaşmamanızı öneriyoruz.

Sevdiğiniz insanlarla tatil yapın 

Tatil yapacağınız kişinin, gerçekten tatil yapılabilecek bir kişi olmasına dikkat edin. Çünkü kusursuz bir tatili aslında en çok zaman geçirdiğiniz kişi de belirliyor. Keşfetmekten sıkılmayan, yeni deneyimlere açık, hoşsohbet, size yaşama zevki verecek insanlarla tatil yapmaya özen gösterin.

Kültürle eğlenceyi birleştirin

Tatil yapacağınız yer eğlence mekânlarıyla bilinmesiyle birlikte kültür ve tarihi rotalara da sahip olsun. Böylece tatil yaparken yeni şeyler öğrenebileceğiniz, kendinizi ve çevreyi keşfedebileceğiniz bir birlikteliğe sahip olacaksınız. Türkiye özellikle bu noktada diğer Akdeniz ülkeleri gibi çok şanslı. Sahil kenarına konumlanmış antik kentleri ve eğlence mekânlarıyla birleşik bir tatil konsepti, birçok kişiye çok daha cazip geliyor.

 

Konaklama her şeyden önemli

Tatil için konaklama yapacağınız yerin çok yönlü, lüks konaklama imkânlarına sahip olması tatilinizi daha keyifli ve konforlu kılacaktır. Konseptiyle yeşil ve maviyi birleştiren konaklama yerleri, kişiselleştirilmiş hizmetleriyle de konuklara eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Elbette buna sahip olmak için karakterinizdeki gibi seçici ve kalite odaklı olmak zorundasınız.

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çesme, iki ayrı binasında bulunan 93 oda ve 11 suitinde Cesme Yarımadası’nın panoramik deniz manzarasını tüm misafirlerine sunuyor. Yerden tavana cam kaplı geniş pencerelerinden Ege’nin tüm güzelliklerini gözler önüne seren odalar ferah ve geniş alanlarının tasarımlarında doğanın zengin nüanslarını yansıtıyor. Ege Denizi’nin büyüleyici sahili Çeşme’de rakipsiz lüksü tanımlayan servis anlayışı ile hizmet veriyor.

Daha fazlasını keşfet