GİRİŞ
MENÜ
R

Temizlikte öne çıkan teknoloji:
Akıllı robot süpürgeleri yakından tanıyalım!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Pandemiyle birlikte yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı haline gelen akıllı robot süpürgeler; maksimum performans ve pratik kullanım avantajlarıyla büyük kolaylık sağlıyor. Bu robot süpürgelerin içinde özellikle bir marka var ki kullanıcılarına "iyi ki almışım" dedirtiyor. Gelin, bu akıllı robot süpürgeyi ve öne çıkan özelliklerini yakından inceleyelim…

3’lü temizleme sistemiyle her yerde etkili temizlik

Roomba adı verilen akıllı robot süpürgenin; çift kauçuk fırça, kenar süpürme fırçası ve yüksek emiş gücünden oluşan patentli 3 aşamalı temizleme sistemi bulunuyor. Bu sistem, özellikle sert zeminde ve halılarda üstün performans sağlıyor. Birbirine zıt yönde hareket eden patentli çift kauçuk fırça sistemi, çekim performansının çok daha güçlü olmasına etki ediyor. Kıl fırçaların aksine kauçuk fırçalar, saç ve tüy gibi atıkları etrafında toplamadan direkt toz haznesine gönderiyor. Toz haznesine ulaşamayan atıklar ise fırçaların iki ucunda toplanıyor. Bu sayede temizlik sonrası robot süpürgenizi temizlerken ekstra efor harcamanıza gerek kalmıyor.

Kir saptama teknolojisiyle her yer pırıl pırıl

Evlerde maksimum hijyen sağlayabilmek için bazı alanların temizliğine ekstra özen göstermek gerekebiliyor. Kir Saptama Teknolojisine sahip Roomba akıllı robot süpürgeler, rutin temizlik işlemi sırasında ev içinde ekstra kirli alanları sensörler yardımıyla tespit eder, diğer yerlere oranla daha kirli gördüğü bu alanlara odaklanır. Böylelikle evinizde, her odada ve her alanda maksimum hijyen ve temizliği sağlayabilirsiniz.

Otomatik kir boşaltma özelliği evde süpürge olduğunu unutturuyor

Rutin temizlik işlemi sonrası geleneksel süpürgelerin toz torbalarını değiştirmek ya da toz haznelerini temizlemek ekstra yorucu bir durumdur. Otomatik Kir Boşaltma sistemine sahip Roomba akıllı süpürgelerde ise toz haznesi otomatik olarak boşaltılır. Otomatik kir boşaltma sistemi 30 toz haznesi büyüklüğünde tozu tutabilir. Yani toz torbasını yılda ortalama 6 kez değiştirip geri kalan zamanlarda süpürme işlemini unutabilirsiniz. Çünkü akıllı süpürgeniz bunu sizin için yapar.

Uygulama ile çok daha etkili kullanım

Akıllı robot süpürgelerden maksimum fayda sağlayabilmek için süpürgenin mobil uygulamasına  hakim olmak oldukça önemlidir. Artık Türkçe dil seçeneği de bulunan bu uygulamalar sayesinde; istediğiniz yerde ve zamanda temizliği başlatabilir, tüm evin süpürme işlemi bittiğinde evinizin haritası ile birlikte işlemin tamamlandığına dair rapor alabilirsiniz. Yine bu uygulama aracılığıyla kendinize haftalık temizlik rutini oluşturabilir, robot süpürgenizi dilediğiniz gün ve saatlerde çalışmak üzere programlayabilirsiniz. Eğer siz evdeyken temizlik yapılmasını istemiyorsanız, dışarıdayken uygulama aracılığıyla akıllı robot süpürgenizi yönlendirebilirsiniz. Böylelikle akıllı robot süpürgeniz siz evden ayrıldığınızda temizliği başlatır, siz eve döndüğünüzde ise temizliği durdurup şarj istasyonuna geri döner. 

iRobot Roomba akıllı robot süpürge Aeroforce 3’lü Temizleme Sistemi ile yüksek çekim performansı sunar. iRobot Roomba İ3+, i7+ ve s9+ modellerinde bulunan CleanBase Otomatik Kir Boşaltma sistemi sayesinde ise toz torbasını yılda ortalama 6 kez değiştirmek yeterli olur. Roomba i7/i7+ ve s9/s9+ akıllı robot süpürgeleri ile iRobot Home uygulaması aracılığıyla dilediğiniz yerden odalarınızın temizlenmesi için akıllı robot süpürgenizi yönlendirebilirsiniz.  

Detaylı bilgi için tıklayınız