GİRİŞ
MENÜ
R

Temizlik budur dedirten teknolojiyi keşfediyoruz.
Elektrik süpürgelerindeki filtreleme özellikleri ne anlama geliyor?

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Temizlik teknolojisinde teknik özellikleri ve tasarımlarıyla öne çıkan elektrikli süpürgeler, kusursuz ve kolay bir temizlik için birbiriyle yarışıyor. Özellikle elektrikli süpürgelerin en önemli donanımı olan filtreleme sistemi, birbirinden farklı teknolojileri birleştirerek temizlikte devrim yaratıyor. İşte bu filtreleme seçenekleri ne anlama geliyor sizler için derledik.

Temizlikte ilk adım cyclone filtresi

Süpürmeye başlandığında toz haznesinde güçlü hava akım döngüsü yaratarak tozu havadan ayrıştırıp merkeze toplayan cyclone filtre, filtrelemenin ilk adımını başlatıyor.

Motorun gücünü koruyan iki katmanlı motor koruma filtresi

Sünger ve keçe olmak üzere iki katmandan oluşan motor koruma filtresi, motorun performansını uzun süre korumasını sağlıyor.

Alerjiye karşı polen filtresi

Mevsimin “o zamanı” geldiğinde polen alerjisine sahip olanlar çok zor günler geçirebiliyor. Polen filtresi ise sahip olduğu ağ yapısı sayesinde havanın polen ve alerjenlerden arınmasını sağlamak ve hava akışını Elektrostatik Filtreye verimli yönlendirmek için bulunuyor.

Partikülleri filtreleyebilen  Elektrostatik Filtre

Elektrostatik filtre 0,3 mikron ve daha küçük partikülleri hapseden filtredir. Hava akımı sayesinde filtrede bulunan manyetik alandan geçen çıplak gözle görünemeyen toz partikülleri, alerjenler ve akarlar ızgaralarda hapsedilir. Bu özellikleri nedeniyle bu filtre özel hava temizleyicilerinde, çimento fabrikalarında, kömür ve benzeri maddelerin yakıldığı elektrik santrallerinde de kullanılıyor.

Evcil hayvan tüyü ve bakterileri hapseden H.E.P.A 13 filtresi

H.E.P.A 13 filtresi havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca havayı asbest, bakteri, çeşitli toksik tozlardan ve aerosollerden koruyor.

Kötü kokuları hapseden aktif karbon filtresi

Sadece zemini değil havayı da temizleyen teknoloji, aktif karbon filtresiyle kötü kokuları filtreleyerek ortamın kokusunu güzelleştiriyor.

Sessiz çalışmasını sağlayan hava çıkış filtresi

Bir süpürgeyi daha sessiz çalıştıran teknoloji nedir? Hava çıkış filtresi tam olarak bu işe yarıyor. Hava çıkış filtresi maksimum hız seviyesinde bile süpürgenin sessiz çalışmasını sağlıyor

Havadaki tozları zemine indiren IONIZER Teknolojisi

Ionizer teknolojisi, süpürgenin geri verdiği hava ile birlikte negatif ionları dışarı yayıyor. Tüm ince tozlar, alerjenler, polenler, zararlı madde ve partiküller etrafa yayılan negatif iyonlarla birleşiyor. Böylelikle ağırlaşıp zemine düşüyor. Ortamın havası da zararlı maddelerden büyük ölçüde arındırılmış ve temizlenmiş oluyor.

Elektrikli süpürgede standartları değiştiren, Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, filtre teknolojisine yeni bir soluk getiriyor. Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, 4,5 litre kapasiteli ergonomik toz haznesi, LED aydınlatmalı haznesi, dolum göstergesi, 800 W performansı ve koldan kumanda sistemiyle yeniliklerle dolu! Üstelik Bordeaux, İndigo Blue ve Greyish Purple seçenekleriyle sizi bekliyor.

Keşfetmek için tıklayın!