GİRİŞ
MENÜ
R

Mevsim değişikliği kendin hissettirmeye başlamışken, evimizi ısıtacak güvenli ve verimli kombi tercihlerini araştırırken, ekonomik çözümlere ulaşmak isteyenleri buraya alalım… Sizler için tasarruf sağlayan kombilerin özelliklerini bir araya getirdik.

Yaşam tarzınız için tasarlanmış bir iklim yaratma kolaylığı

Kombi tercihinde bulunurken evinizin konumu, büyüklüğü ve yalıtımı gibi değerlendirilmesi gereken seçenekler de öne çıkıyor. Sizin için uygun olan iklime en uygun kombiyi seçmek için, beklentilerinizi net olarak belirlemek daha doğru bir tercih yapmanızı sağlayacaktır. 

Akıllı kontrol sistemler ile evinizi kontrol etme ayrıcalığı

Evinizde haftalık ya da günlük programlamaya imkân veren kablolu ve kablosuz erişim sağlayan modeller ile günlük hayatınızı kolaylaştıracak kombileri tercih edebilirsiniz. Beklentilerinize göre ayarlayacağınız mod seçenekleri ve geniş kapsama alanlı kontrol tercihleri ile kışın tadını sıcacık evinizde keyifle çıkarabilirsiniz.

 Arıza ve bakım için kolaylıkla ulaşılabilir yetkili servis

Her sene düzenli olarak yaptırmanız gereken kombi bakımını göz önünde bulundurarak, kolaylıkla ulaşabileceğiz yetkili servis ve olası arızalara karşın garanti imkanları sunan markaları tercih edebilirsiniz.

Eviniz için küçük, soğuklar için büyük çözümler

Evinizde yer alan kombilerin daha estetik ve küçük olması ev dekorasyonunuzu tamamlayacak model seçenekleriyle mümkün olabiliyor. Aynı zamanda küçük kombiler, mutfağınızda herhangi bir dolaba kolayca sığabildiği için yerden de kazanç sağlıyor. LCD ekranlı ve minimal tasarımlı kombiler şık görüntüsü ile evinize çok yakışacak.

Enerji tasarrufu faturalarınıza yansısın

Kışın en büyük gider kalemlerinden olan doğalgaz ve elektrik harcamalarından tasarruf etmek için kombilerin tükettiği enerjiyi ve çalışma mekanizmaları hakkında bilgi sahibi olmak, sizin daha ekonomik bir tercih yapmanızı sağlayacaktır. Kombileri harcadığı elektrik markalarına, büyüklüklerine ve modellerine göre farklılık gösterse de ortalama bir yoğuşmalı kombi 100w ile 150w arasında tüketim yapıyor. Kombi seçiminde evinizin ısınma alanı ve tahmini radyatör boyutuna göre ortalama bir kapasite tercih edebilirsiniz. Tasarruf konusunda özel teknolojiler geliştirmiş sahip kombi modelleri tercih ederek faturala tutarlarını düşürebilirsiniz.

Özel teknolojilerle geliştirilen Daikin Kombiler, size maksimum güvenlik ve verimlilik sunarken, daha az enerji ve yakıt harcayarak tasarruf sağlar. Daikin kombiler kalite, güvenlik ve yakıt tasarrufundan ödün vermeden ekonomik çözümlere ulaşmak isteyenler için ideal bir performans sunar.

Üstelik peşin fiyatına 12 ay taksitlidir.

Keşfetmek için tıklayın!