EKSTRA
MENÜ

Kitaplığınız her an yanınızda:

4 adımda sesli kitap

dünyasını keşfedin!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Suç ve Ceza'nın Raskolnikov'u sabah yürüyüşlerinde size eşlik etse veya Ahmet Ümit en güzel romanlarıyla size yol arkadaşlığı yapsa ya da akşam yemeğini hazırlarken Orwell’ın 1984’ünde sıra dışı bir gezintiye çıksanız nasıl olurdu? Eğer iyi bir sesli kitap uygulamasına sahipseniz, zaman ve mekan sınırını olmaksızın canınız ne zaman isterse böyle bir okuma deneyimi yaşayabilirsiniz. Okuma alışkanlıklarımıza pek çok yenilik katan sesli kitapları gelin birlikte keşfedelim...

Bambaşka bir kitap deneyimi sunuyor

Sesli kitaplar, sahip olduğu kolaylaştırıcı özellikler sayesinde günlük hayatımızdaki yerini her geçen gün genişletiyor. Kitaplarınızı dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar dinleyebilir veya okuyabilirsiniz. Spor yaparken, yemek yaparken, trafikte, ev işleriyle uğraşırken veya hobileriniz ile ilgilenirken dijital kütüphanenizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Böylelikle günün her anı bir okuma saatine dönüşür veya o an bulunduğunuz yer sizin için bir okuma köşesi oluverir. Ayrıca sesli kitap uygulamanızdaki uyku zamanlayıcısını kullanarak, dilediğiniz zaman hikayelerle birlikte uykuya dalabilir, dinleme hızınızı kendi tercihinize göre özelleştirebilirsiniz.

Geniş bir dijital kütüphaneye sahip olun

En güncel, en çok okunan kitaplardan zamansız klasiklere, kişisel gelişimden iş kitaplarına binlerce sesli kitap; kitap arama zorluğu yaşatmadan bir dokunuşla dijital kütüphanenize kolayca eklenebiliyor. Öte yandan e-kitap seçeneklerini de içerisinde barındıran sesli kitap uygulamanız her kitapseverin zevkine uygun yerli ve yabancı dilde yazılmış yüz binlerce kitabın rahatlıkla bulunulabileceği dijital bir kütüphaneye erişim imkanı veriyor.

Kitaplar ile sosyalleşin

Sesli kitap uygulamasında yer alan pek çok özellik okuma kolaylığı sağladığı gibi aynı zamanda kitaplar aracılığıyla sosyalleşmenize de aracı oluyor. Örneğin, ayraç özelliğini kullanarak, kitapta tekrar geri dönmek istediğiniz yere işaret koyabilirsiniz. Çevrimdışı modu kullanarak kitabı uygulama içerisine indirebilir, internet olmayan yerlerde de kitabınızı dinlemeye ya da okumaya devam edebilirsiniz. Kitaplar hakkında yorumlarınızı emojilerle ifade edebilir, arkadaşınıza ücretsiz dinleme hediye edebilirsiniz. Beğendiğiniz kitapları tek bir tuşla dilediğiniz sosyal medya hesabında arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Kids Mode ile çocuklara uygun seçenekler

Sesli kitaplar, çocuklarına kitap okuma alışkanlığını kazandırmaya çalışan ebeveynler için de yepyeni bir seçenek sunuyor. Uygulamanın Kids Mode özelliği sayesinde ebeveyn ve çocuğu kendi cihazlarından eş zamanlı dinleme ve okuma yapabiliyor ve Kids Mode, ebeveyn şifresiyle aktif hale getirilebiliyor. Bu özellik sayesinde çocuklar kendi kütüphanelerini oluşturabiliyor ve sadece 0-16 yaş arası kitapları görüntüleyebiliyor. Çocuk kitaplarında da hem Türkçe hem de İngilizce sesli kitap ve e-kitap seçenekleri bulunuyor.

Binlerce sesli kitap ve e-kitap telefonunda ve tabletinde!

Sesli kitap ve e-kitap uygulaması olan Storytel'de bugün itibariyle 4.000'in üzerinde Türkçe sesli kitap 2.000'e yakın Türkçe e-kitap, 100.000 İngilizce sesli kitap ve 125.000 İngilizce e-kitap bulunuyor. Storytel'de herhangi bir şekilde bir yere ya da bir zamana bağlı kalmak söz konusu değil. 


Ayda ₺19,99'dan başlayan abonelik seçenekleriyle Storytel'i şimdi dene!

Eserlerini sadece Storytel'de dinleyebileceğiniz bazı yazarlar:

Oğuz Atay, Ahmet Ümit, Aziz Nesin, Uğur Mumcu, Emre Kongar, Ercan Kesal, Ayşe Kulin, Latife Tekin, Tomris Uyar, Tezer Özlü, Sunay Akın, Paulo Coelho, José Mauro de Vasconcelos, Barış Bıçakçı, Selçuk Aydemir, Burak Aksak, Fakir Baykurt, Selim İleri, Buket Uzuner, İlber Ortaylı, Jo Nesbo.

App Store ve Google Play üzerinden Storytel'i telefonuna indirmek için hemen tıkla!