EKSTRA
MENÜ
R

İstikamet aşk:

Sevgililer Günü’nde nasıl

bir romantik kaçamak yapmalısın?

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Sevgililer Günü’nde kusursuz bir gün geçirmek herkesin hakkı. Yorucu bir yıldan sonra sevdiğinle özel ve baş başa kalabileceğin bir romantik sığınağı yaratabilirsin. Bunun için sadece bir seyahat planı yapman gerekiyor. Peki sen bu özel günde ne yapmak isterdin?

 Güneye in

Bu sene hafta sonuna denk gelen Sevgililer Günü’nde aşkınızı ısıtmak için güneye inin. Şimdiden bahar döneminin havasına geçen Akdeniz; sevgililer günü için sizleri şehrin gri havasından kurtaracak bir konsept sunuyor.

İstikamette yeşille maviyi birleştir

Hem yemyeşil doğasıyla hem de masmavi deniziyle aşkınla sana ölümsüz bir doğa deneyimi yaşatacak yerler her daim sizi tatmin eder. Hafta sonu kaçamağı olarak düşündüğün Sevgililer Günü’nde sevgilinle çevreyi de gezebileceğin yerleri tercih etmen, keşfetme tutkunuzu arttırabilir.

En özel sunumlar

Sevgililer Günü’ne yönelik özel ayrıcalıklar, sunumlar ve lezzetler sunabilen yerler, kaçamağı kusursuz bir tatil deneyimiyle buluşturan konseptlerin başında geliyor. Bu noktada ödüllü şefler tarafından hazırlanan zengin menülerle kaçamağınızı gurme bir tatille birleştirebilirsiniz.

Lüks otel ayrıcalığı

Lüks otellerde konaklamanız, tatil için gereken ihtiyaçları düşünmemenizi ve sevgilinizle baş başa kalmanızı sağlar. Yani kusursuz bir Sevgililer Günü için işin ayrıntılarını da düşünmeniz gerekiyor. Şık ve lüks detaylarla dolu süit odalarda konaklama deneyimi sağlayan lüks oteller Sevgililer Günü’nde eşsiz bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak.

Sevgililer günü heyecanınızı Barut Hotels ile bir üst seviyeye taşıyın!

Satın aldığınız oda, upgrade kampanyası ile bir üst seviyeye taşınıyor. Barut Hotels; Sevgililer Günü’nde kusursuz bir aşk kaçamağına fırsat veriyor.

Barut Hemera'yı keşfedin

Acanthus Cennet Barut Collection'ı keşfedin

Lara Barut Collection'ı keşfedin

Şimdi Barut Hotels fırsatlarını keşfedin