EKSTRA
MENÜ
R

İngilizce öğrenmenin kolay yolu

neden yaratıcı çözümlerden geçiyor?

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

İngilizce konuşmak küreselleşen dünyada kişilerin mutlaka edinmesi gereken bir nitelik hâline geldi. Neyse ki, günümüzde yenilikçi ve yaratıcı eğitim çözümleri sayesinde İngilizce öğrenmek artık çok daha kolay. Peki İngilizce öğrenmeyi kolaylaştıran bu yaratıcı çözümler neler?

Online eğitimleri keşfederek başlayın

Bugünlerde evlerimizde geçirdiğimiz vaktin artması, akıcı İngilizce konuşturan online eğitimleri keşfetmemiz için büyük fırsat sunuyor. Özgüvenli ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanın, dil sınavlarına hazırlanmanın ya da kariyeriniz için İngilizce öğrenmenin en pratik yolu online eğitimden geçiyor. Bu nedenle işe, ana dili İngilizce olan, online İngilizce eğitiminde uzman deneyimli öğretmenlerle canlı konuşma derslerini keşfederek başlayın.

Günlük hayatınıza İngilizceyi dâhil edin

İngilizceyi bir ders olarak değil, hayatınızın parçası olarak konumlandırın. Bu nedenle telaffuz, dinleme, konuşma becerilerinizi her fırsatta geliştirmeye odaklanmasınız. Öte yandan sevdiğiniz yabancı film ve dizileri özgün dillerinde ve alt yazısıyla izlemeniz, İngilizcenin hayatınızdaki yerini görmeniz ve öğrenmenize de katkı sunacaktır.

Yapay zeka teknolojisinden yararlanın

Yaratıcı çözümlerden bahsetmişken elbette yapay zekayı atlamamak gerekiyor. Bugün online İngilizce eğitiminin en büyük faydalarından birini; öğrenciye ölçümleme, program, yönlendirme gibi faktörlerle yönlendiren yapay zeka sistemleri oluşturuyor. Uzman deneyimli öğretmenler eşliğinde gerçekleşen canlı online derslerde öğrendiklerinizi, yapay zeka destekli patentli sanal konuşma eğitmeni SpeechTrainer® ile pekiştirerek telaffuzunuzu mükemmelleştirin.

Doğru telaffuz için sanal konuşma pratikleri yapın

İngilizceyi öğrenirken temeli doğru atmak çok önemli. Bu noktada sanal konuşma sistemleri özellikle telaffuz konusunda, öğrencileri yaptıkları hatalar ekseninde yönlendiriyor. SpeechTrainer® yapay zeka eğitmeni, öğrencilere doğru telaffuz yöntemleri ve bunu yapabilmeleri için ağız içi organların nasıl kullanılması gerektiğiyle ilgili dersler veriyor. Geribildirim sistemi ve anında değerlendirmeyle birlikte öğrencilerin İngilizceyi doğru bir şekilde konuşmasının önü açılıyor.

 “Gücü kaynağında farkı sonuçlarında” mottosuyla online İngilizce eğitiminin öncü markası olan Beils; öğrencilerine, ana dili İngilizce olan deneyimli uzman öğretmenlerle canlı online derslerde öğrendiklerini, yapay zeka destekli patentli sanal öğretmen SpeechTrainer® ile online eğitim platformunda pekiştirerek İngilizce dinleme ve telaffuz becerilerini mükemmelleştirme imkanı sunuyor.  SpeechTrainer®, öğrencilerin telaffuz aşamasında yaptığı hataları kaydediyor, anında değerlendiriyor ve yine anında geribildirimde bulunuyor. SpeechTrainer®’ın geribildiriminin ardından bir avatar öğretmen devreye giriyor. Bu sanal avatar öğretmen, öğrenciye yaptığı hatalar ekseninde; doğru telaffuz yöntemleri ve bunu yapabilmek için ağız içi organların nasıl kullanılması gerektiğiyle ilgili ders veriyor.

Konuşma odaklı canlı online dersler ve patentli sanal konuşma eğitmeni SpeechTrainer®'ı barındıran zengin içerikli online eğitim platformu Beils, İngilizce öğrenme yolculuğunun her adımında daima yanında.

Şimdi etkili İngilizce öğrenmeye başla!