EKSTRA
MENÜ

Eviniz için en pratik çözümü

sağlayan bir klima

size neler sunabilir?

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Yaz aylarında sık sık kullanılan klimalar, özellikle ılıman iklime sahip bölgelerde yılın tüm mevsimlerinde de tercih edilebiliyor. Bu nedenle Türkiye gibi klima kullanımı dört mevsime uyumlu bölgelerde klimalar hakkında daha fazla şey bilmek gerekiyor. Bu içerikte evinize ve günlük hayatınıza pratik çözümler sağlayabilen klimaların öne çıkan özelliklerini size sunmak istedik. Şimdi birlikte keşfedelim.

Inverter teknolojisiyle performans sunar

Birçok klimanın farkı özellikleri mevcut. Fakat eviniz veya ticari alanınız için Inverter klimalar size daha fazla çözüm vadediyor. Sıcaklık değişimlerini minimuma indiren inverter klimalar yüksek performans kapasiteleriyle de oda sıcaklığının stabil bir düzeyde kalmasına imkân sağlıyor.

Düşük enerji tüketimi sağlar

Yaz ve kış aylarında mevsim şartlarından gereği klimayı daha sık çalıştırıyoruz. Bu noktada özellikle A sınıfı klimaların diğer ürün gruplarıyla karşılaştırıldığında daha yüksek verim ve enerji tasarrufu sağladığını göz önünde bulundurabilirsiniz. Düşük enerji tüketimiyle en iyi performansı sunan klimalar; ekolojik bir ev-ofis için de ön koşulu oluşturuyor.

Görüntü ve ses kirliliğini engeller

Dış üniteleri hafif ve kompakt olan klimalar, duvarınızda daha az yer kaplayarak dış ortamdaki görüntü kirliliğinin önüne geçer. Öte yandan dış ünite sistemindeki ses seviyesinin az olması nedeniyle de ses kirliliğinin önüne geçen üniteler, günlük hayatınızdaki çevreye bağlı olası sorunları önler.

İç ve dış dekorasyonla bütünleşir

Yeni tip klimaların iç ve dış üniteleri geçmiş modellerin aksine estetik ve teknolojinin bir birleşimini sunabiliyor. Zarif kıvrımlı kenarları ve sade tasarımlarıyla eviniz bütünleşen klima üniteleri, iç ve dış dekorasyonunuzla da uyum sağlar.

Birden fazla oda için çözüm sunar

Özellikle Multi-Split klima sistemleri, inverter teknolojili ürünleriyle birden fazla odada iklimlendirmenin gerektiği durumlarda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Tek bir dış üniteyle yönetilen sistem size 5 odaya kadar bireysel ısıtma ve soğutma sistemleri için en iyi çözümü sunar.

Toshiba Multi Split Klimalar; yaşam alanlarınızdaki soğutma ihtiyacını yüksek performans, maksimum kalite ve Japon teknolojisinin getirmiş olduğu yenilikler ile karşılar ve tek bir dış ünite aracılığıyla 5 odaya kadar soğutma imkanı sunar. Sessiz, kompakt ve şık tasarımının yanı sıra az enerji tüketimiyle de cebinize katkı sağlar. Toshiba Multi Split Klimalar, yüksek kalite ve dayanıklılığın getirmiş olduğu avantajları kullanarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışır ve tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunar.

Toshiba Multi Sistem birden fazla odada iklimlendirmenin gerektiği durumlarda, Toshiba’nın multi inverter ürünleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel bir çözümdür. Bir dış ünite sizin seçeceğiniz 2, 3, 4 veya 5 iç üniteyi (duvar, tavan ve konsol tiplerini aynı dış ünite ile entegre edebilirsiniz) çalıştırabilecek kapasiteye sahiptir.

Daha fazlasını keşfet!