MENÜ
R

Dünya her geçen gün değişiyor. Dünyayla birlikte bizim dünyamız, algımız ve alışkanlıklarımız da değişiyor. Eskiden her şeye sahip olmak hem önemli hem de değerliyken günümüzde sahip olmak, bir şeye bağlı kalmak can sıkıcı ve istenmeyen bir durum haline gelmeye başladı. Bu değişim, hayatımızın her alanında olduğu gibi ev yaşantımızı da etkiliyor doğal olarak. Artık ‘ev sahibi olmak’ çok daha farklı bir anlam taşıyor. Yeni bir yıla girerken, dünyanızı değiştirecek bir keşfe hazır mısınız? İşte detaylar...

Sahip olmadan her şeye sahip olabilmek mümkün mü?

Mesela birkaç yıl öncesine kadar bir insanın arabasının, evinin olması çok prestijli bir durumdu. Ancak prestij algısı da çoktan değişti. Bundan önceki nesillerde “tüketim” anlayışı bireysel mülkiyet ve sahip olmak kavramlarıyla eş anlamlıyken, artık tüketim anlayışı “deneyim”le anılmaya başladı. Bugün prestij “sahip olmadan her şeye sahip olabilmek”ten geçiyor. Birden fazla arabaya binmek, hayalinizdeki ev dediğiniz onlarca evde yaşayabilmek çok daha değerli oldu. Dolayısıyla kurulan hayallerin boyutu da değişti.

Araba satın almak mı? O da ne?

Etrafınıza bakın. Gün geçtikçe daha fazla insan kendi otomobiline sahip olmak yerine kiralık ya da UBER gibi alternatifleri tercih ediyor. Tatiller de öyle değil mi? AİRBNB sayesinde dünyanın her yerinde sahip olmayı bırakın hayal bile edemeyeceğiniz evlerde kalabiliyorsunuz. Bir yazlığa sahip olup onun masrafları ve giderlerini düşünmektense kısa sürelerde farklı ve çok deneyim yaşamış oluyorsunuz.

Ev yaşamında ‘deneyim çağı’na giriyoruz!

Dünya değişirken ev yaşamı da değişmeye başladı. Bir eve yatırım yapıp, belki de hayatımızın en büyük bütçesini ayırıp, o evin hayat boyu esiri olmaktansa o dev bütçeyi onlarca farklı yerdeki evde yaşayacağınız farklı deneyimlere bölmek çok daha çekici geliyor insanlara.

Dünyada ilk kez uygulanan Foldcity sayesinde Nef’ten aldığınız bir evle, tüm Nef projelerindeki misafir evleri, ofisler,  sinemalar, çocuk kulüpleri, müzik stüdyoları, spor salonları gibi onlarca alan sizin olacak.

 Artık yoğun trafikte beklemektense işinize yakın bir Nef’te sporunuz yapabilecek, ya da sabah erken saate alınan bir toplantınız olduysa iş yerinize yakın bir Nef’teki misafir odasında bir geceliğine konaklayabilecek, hatta toplantınızı bile o Nef’teki toplantı odasında yapabileceksiniz. Bunun gibi birçok avantajlı durum için Nef, şehirdeki tüm projelerin kapısını Nef sahiplerine açıyor.

Son 4 yılın konut satışında sektör lideri olan ve son 1 yılda 2047 adet konut teslim eden Nef; şimdi Ocak ayına özel avantajlı kampanyalar sunuyor. 

Nisan 2020’de teslim edilecek Nef Çekmeköy projesinde 120 aya varan vade ve %0,79’dan
başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Haziran 2020’de teslim edilecek, şehrin en yeşil
projesi Nef Bahçelievler’de ise, peşin ödemede %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Foldcity ile tanışmak ve Ocak ayına özel Nef fırsatlarından yararlanmak için burayı tıklayıp randevunuzu alın!