GİRİŞ
MENÜ
R

Doğaya dönüş zamanı geldi çattı!
Spor, yaşam ve beslenme için ihtiyaç listen hazır mı?

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Yaz ayları neredeyse geldi ve artık tatil planları yapılıyor. Pek çoğumuz şehirlerin beton ortamında nefes almaya çalışırken yeşile hasret kalıyoruz. Bu yüzden fırsat buldukça doğaya kaçmak istiyoruz. Çevreye zarar vermeden doğanın içinde güzel bir kamp tatili, doğa sporları veya yürüyüş yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak öneriler ise işte burada!

Kampçılar yeterince hazır mısınız?

Kamp yapmanın ve doğada olmanın konfor beklentinize göre birçok değişkene hazır olmalısınız. Profesyonel ya da kampçılığa yeni başlamış olabilirsiniz. Hatta sizin için kamp, festival anlamına geliyor olabilir. En gerekli çadır, uyku tulumu ve mat gibi seçimleri yaparken gittiğiniz alana ve beklentilerinize göre seçimler yapmalı ve bu üçlüye en fazla önemi vermelisiniz.

Doğada sağlıklı beslenme çözümleri

Doğanın içinde kolay hazırlanacak, çöp yaratmayacak ve sağlıklı beslenmeye yardımcı olan ürünleri tercih eden kamp severler, doğaya zarar vermeden tatilin tadını çıkarıyor. Doğada ihtiyacınız olan hazır yemek çeşitleri, kamp günlerinde size enerji verecek pratik yiyecekler, çelik kamp pişirme setleri ve kahveden vazgeçmeyen için termoslar size sağlıklı ve keyifli bir beslenme çözümü sunuyor.

Kamp ve doğa sporları için kıyafet seçimine dikkat!

Doğada giyim için pek çok değişken oluyor. Ani hava değişiklikleri, gece gündüz sıcaklık farkı, su geçişleri, otlak arazi… Doğada giyeceğimiz kıyafetler bu değişkenlere uyum sağlaması gerekiyor. Rahat ve esnek kumaş, çabuk kuruyan ve nefes alan kıyafetleri tercih etmek size daha konforlu bir tatil sunuyor.

Tatiline daha fazla hareket katmak isteyenler…

Özellikle kamp tatiline ailesiyle beraber çıkmaya düşünenler, doğada ailecek vakit geçirmeyi eğlenceli kılacak aktivitelere de şans veriyor. Çocuklarınızın doğada olması çevre bilincini artırırken bu anları dağ bisikleti, scooter, kaykay ya da hamak gibi eklentilerle unutulmaz kılabilirsiniz.

 Güvenlik önlemlerini aldığınıza emin olun

Doğada olmak evdeki konfor alanımızdan farklı olarak birçok şeye hazırlıklı olmamızı gerektiriyor.  Yaban hayvanlar, sinek ve böceklerden korunmak için yanınızda ilaç ve sprey kitlerini hazır etmeniz gerekebilir.  Ayrıca fırtına ve sel gibi beklenmedik hava durumlarında çadırınızın konumu çok önem taşıyor.

Metro Türkiye’nin ürün çeşitliliği sunarak hazırladığı yeni Doğaya Dönüş ürün kataloğu ile aradıklarınızı bulmak kolaylaştı. Metro Türkiye’nin zengin Doğaya Dönüş ürün yelpazesi çevreye zarar vermeden doğanın içinde güzel bir kamp tatili, doğa sporları veya yürüyüş yapmak isteyenlerin bütün ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

Kataloğu keşfetmek için tıkla!