EKSTRA
MENÜ
R

Bebeğinizin ihtiyaçları için nasıl bir

alışveriş yapmanız gerekiyor?

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Bebek alışverişi özellikle yenidoğan bebekler için birçok ailenin yaptığı rutin alışverişlerin başında geliyor. Bu noktada doğru bir alışverişin sizleri daha hesaplı ve uygun alternatiflere yönlendireceğini unutmamalısınız. Peki doğru bir alışveriş için nasıl bir yol izlenmeli? Bebek bezinden, mama sandalyesine kadar bebeğiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri derlediğimiz içeriğimize göz atarak, hesaplı ve doğru bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek Bezi

Bebek için ihtiyaç listesi oluştururken başa bebek bezini yazmalısınız. Çünkü bebek bezleri doğru bir alışveriş için en önemli ihtiyaç. Günlük kullanıma uygun, yumuşak, bebeğinizin tenini tahriş etmeyecek bezlerin farklı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu noktada bebek bezlerinin bebeğinizin ve sizlerin günlük yaşamını kolaylaştıran ürünlerin başında geldiğini unutmayın.

En iyi bebek bezi fiyatları için tıklayın!

Bebek Arabası

Bebek arabası seçerken sadece dış görünümüne bakmamanız gerekiyor. Bebeğinizin konforu için kumaş seçimine, tekerlek kalitesine dikkat etmelisiniz. Devrilmeyi engelleyici desteklerden yararlanan, malzemesi ağır arabalar bu kategoride daha da öne çıkıyor. Bu noktada kullanımı kolay, yaşam tarzınıza uygun ve manevra kabiliyeti ile öne çıkan bebek arabalarını tercih edebilirsiniz.

En iyi bebek arabası modelleri burada!

Beşik

Bebek beşiği bebeğinizin güvenliği açısından da önem arz ediyor. Bu noktada malzeme kalitesine mutlaka dikkat etmeniz gerek. Eğilen ve bükülen, kırılma tehlikesi olan beşikleri tercih etmemelisiniz. Ayrıca bebeğinizin içerisinde rahat hissedeceği bir yapının olması ve beşiğin genişliğiyle ona rahat bir yaşam imkanı sunması da çok önemli. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda bağlantı noktalarına ve beşiğin malzeme kalitesine ayrıca dikkat edilmelidir. 

Bebek beşikleri için tıklayın!

Park Yatak

Park yataklar yenilikçi çözümlere açık aileler için bir alternatif sunmaya başladı. Bebeğin oyun, uyku alanını bütünleştiren park yataklar, hem içinde güvenle uyunabilen bir yer; hem de oyun saatlerinde değerlendirilebilecek bir alan olarak öne çıkıyor. Aynı beşiklerde de olduğu gibi bebeğinizin içerisinde rahat hissedebileceği alana sahip park yatakları tercih edebilirsiniz.

En ucuz park yatak fiyatları için tıklayın!

Mama Sandalyesi

Aynı beşikte olduğu gibi mama sandalyelerinde de malzeme kalitesine dikkat edilmesi gerekiyor. Burada eğilip bükülmeyen, kırılmaya müsait mama sandalyeleri yerine daha dayanıklı malzemelerden üretilen ve çok yönlü kullanım imkanı sunan mama sandalyeleri tercih edebilirsiniz. Öte yandan kir ve yağı kolayca silebileceğiniz malzemelerden yapılma mama sandalyelerinin de işinizi kolaylaştıracağını unutmayın.

En uygun mama sandalyesi için tıklayın!

Ana Kucağı

Hiçbir şey bir annenin kucağının yerini almaz elbette; fakat yine de ana kucağı gibi özel tasarımlı beşikler bebeğinizin gün içerisindeki konforunu artıracak bir çözüm sunabilir. Özellikle bebeğinizin günlük huzursuzluğuna iyi gelecek ana kucakları, gün içerisindeki uyku saatleri için de alternatif bir çözüm sunuyor. Bu noktada üzerinde oyuncakları bulunan ve bebeğinize eğlence sunabilecek ürünlere göz atabilirsiniz.

En ucuz ana kucağı fiyatları burada!

Bebek Salıncağı

Herkes bebekliğinde bir şekilde salıncakta uyumuştur. Öyle ki ninnilerimiz dahi sallanmaya uygun şekilde düzenlenmiştir. Özellikle geceleyin uyumakta zorluk çeken bebekler için iyi bir alternatif olan bebek salıncakları giderek bir trend hâline geliyor. Fakat bu noktada salıncak alırken güvenliği elden bırakmamak, kenarları siperli salıncaklardan almanız gerekiyor. Öte yandan devrilmeyi engelleyici desteklerden yararlanan salıncakları da tercih etmeniz, bebeğinizin güvenliği için önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.

Bebek salıncağı modelleri için tıklayın!