EKSTRA
MENÜ
R

Başkentte sizi muhteşem ayrıcalıklarla buluşturacak bir rezidans hayatını keşfedin!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Ankara, kendine has tarihi dokusu, sahip olduğu sosyal ve kültürel zenginliğin yanı sıra, aldığı önemli yatırımlarla da dünya kenti olma yolunda sürekli gelişim gösteriyor. Başkentin doğal güzellikleriyle uyum gösteren ve diğer yandan modern hayatın tüm gereksinimlerini bir araya toplayan yeni nesil rezidans yaşam tarzı, Başkentte hayatın tadını çıkarmak isteyenleri lüks ve konforla iç içe, ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyor. Gelin bu ayrıcalıkları birlikte keşfedelim…

Dünyanın yükselen kenti Ankara’da yaşam

Ankara, pek çok alanda kendini hızla yenileyen bir şehir. Gelişen bir ticaret bölgesi olmasının yanı sıra, sanayi, üretim ve özellikle sağlık turizmi alanında yerli-yabancı pek çok yatırımcının ilgisini üzerine çekmiş durumda. Zengin tarihi dokusuyla da gezip görmeye doyamayacağınız eşsiz güzellikleri içinde barındırıyor. Bunun dışında, Devlet kurumlarına ev sahipliği yapması ve uluslararası standartlarda eğitim veren üniversitelere sahip olması, Ankara’nın günümüzde bir dünya kenti konumuna yükselmesinde önemli pay sahibi.

Lüks ve konforu şehrin merkezinde kalarak yaşayın

Böylesine önemli ve dinamik bir şehrin merkezinde yaşamak, her an, her yere ulaşabilir olmak, günümüz şartlarında herkesin sahip olmak isteyeceği büyük bir ayrıcalık. Buna bir de rezidans yaşamının sağladığı lüks ve konforu dahil edin. Hem yaşadığınız konutta hem de bir adım ötesinde Başkent’in kalp atışlarını duyabilmeniz mümkün! Hayatın günlük akışına istediğiniz an dahil olabilir, yine istediğiniz zaman evinizin huzurlu ve konforlu alanına vakit kaybetmeden dönebilirsiniz.

Kompleks sosyal yaşam alanları ile zamandan tasarruf edin

Yoğun çalışma hayatı, trafik ve günün olağan temposu içerisinde hem kendinize hem de ailenize ayırdığınız zaman sürekli kısıtlanıyor. Rezidans yaşamı, özellikle sosyal donatıları ile ayrıcalıklı imkanlar sunarak hem nefes almanızı sağlıyor hem de kaybettiğiniz zamanı size geri veriyor. Tüm ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış geniş bir açık hava AVM’si, yüzme havuzu, spor salonu, çocuklar için geniş oyun parkları ve daha pek çok sosyal alan sayesinde sosyal hayatınızı tek bir merkez üzerinden, zaman kaybetmeden dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Sabah sporunu spor salonunda yapabilir, ardından havuzda serinleyebilir, lezzetli bir yemeğin ardından AVM’de alışverişinizi yapabilirsiniz. Böylece trafik ve yol yorgunluğu yaşamadan size ait olan her anın tadını çıkarırsınız.

Dünya mimarisindeki yeniliklerden ilham alınan ayrıcalıklı konutlarda yaşayın

Yaşadığınız konut, sizin yaşam tarzınızı yansıtır. Rezidans yaşamında lüks ve konforu en çok hissedeceğiniz alanların başında doğal olarak konutlar gelir. 1+1’den başlayan ve 4+1’e kadar pek çok seçenek sunan bu konutlar, dünya mimarisindeki yenilikler ve farklılıklardan ilham alınarak tasarlanmış. Ayrıca sahip olduğu yüksek teknoloji ve akıllı sistemler sayesinde yaşam kalitesini arttıran modern çözümler sunuyor. Mimari farklılık, 1+1 dairelerde bile çok geniş kullanım alanlarının ortaya çıkmasını sağlarken, yerden ısıtmalı sistem, tam beslemeli jeneratörler, her daireye özel otopark gibi ayrıcalıklar, modern hayatın ihtiyaçlarının karşılanması noktasında önemli bir katkı sağlıyor.

Ankara’nın 1000 konutluk Rezidans, AVM ve
Meydan Projesi “Velux Ankara” Yükseliyor

Ankara Yenimahalle’de 72 bin metrekare proje alanına sahip, rezidans, avm ve meydan olmak üzere karma bir proje konseptiyle inşa edilen “Velux Ankara”, Fırat Life Style, Ata Yıldız Grup ve Acity firmalarının ortak girişimiyle hayata geçiriliyor. Yüzde 40’ı tamamlanan projenin 2022 yılı aralık ayı içerisinde inşaatının tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.
İnönü Mahallesi’nde yükselen ve toplam 11 blok ve 1000 konuttan oluşan projede, rezidans dairelerle birlikte 6 bin 500 metrekare alana sahip açık AVM’de, toplam 3 bloktan oluşan 133 mağaza konsepti ve geniş bir meydan alanı da kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Velux Ankara’da daireler 1+1, 2+1 A, 2+1 B, 3+1, 4+1 A ve 4+1 B şeklinde planlandı. Bu kapsamda 316 adet adet daire 1+1 formatında satışa sunulurken, 155 adet 2+1 A daire, 112 adet 2+1 B,
33 adet 3+1 daire, 152 adet 4+1 A daire ve 232 adet 4+1 B daire seçenekleri de bulunuyor. Yüzde 100’e varan yatırım dönüşüyle, kullanıcıları kazançlı bir fırsat bekliyor.

Detaylı bilgi için burayı tıklayın!