MENÜ
R

43 yıl önce yanan ateş İstanbul’da yeniden alevleniyor!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Müzik eşliğinde okumak için tıklayın

John Travolta’ya şöhret kapılarını açan, film müzikleriyle tüm zamanların satış rekorlarını kıran 1977 yapımı ikonik sinema filmi “Saturday Night Fever”ın müzikali, 28 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında                    8 performansla Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicilerle buluşacak..

Nik Cohn'un hikayesineden esinlenerek Paramount/RSO Film’in yayınladığı ikonik film Saturday Night Fever, efsane tiyatro yönetmeni Bill Kenwright’ın yönetiminde ve The Robert Stigwood Organisation sunumuyla İstanbullu izleyiciyle benzersiz bir gösteri sunmaya hazırlanıyor.

Müzik ve dans şöleni...

İngiltere’de yayınlanmasının üstünden 42 yıl süre geçen, dünyanın en sevilen ve en çok satan film müziklerinin sahibi Saturday Night Fever; kıvılcımlarla dolu bir müzik ve dans şöleni ile yeniden canlandırılıyor. John Travolta imzasını taşıyan 1977 yapımlı klasiğe genel olarak uyum gösteren ama eskimeyen hit müzikleri, ateşi, dramayı ve yepyeni koreografisiyle dansı farklı bir seviyeye taşıyarak sahneleyen bu görkemli şov sayesinde yıllarca hafızanızdan silinmeyecek bambaşka bir deneyim yaşayacaksınız.!

Tarihe damgasını vurmuş dans şarkıları...

Saturday Night Fever, BeeGees’in popüler kültür tarihine damgasını vurmuş, en büyük hitleri “Stayin’ Alive”, “How Deep Is Your Love”, “Night Fever”, “Tragedy”, “More Than a Woman” ile taçlanan ve döneminin tüm sevilen dans şarkılarından oluşan müzikleriyle tarihin en çok satan film müzikleri arasına adını altın harflerle yazdırmayı başardı.

Heyecan verici bir serüven...

Saturday Night Fever, Brooklyn’da işçi sınıfından olan ve hayatın sert gerçeklerinden kaçmak için disko ve dans dolu bir yola baş koyan Tony Manero'nun dağınık ama bir o kadar da heyecan verici serüvenini anlatıyor.

Saturday Night Fever, kaçırılmayacak dev müzikal prodüksiyonu ile 28 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arası               8 gösterimle Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde! Bu muhteşem gösteriye katılmak ve yıllarca unutamayacağınız bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen online bilet almak için burayı tıklayın!