Yürü Gari İbram

Yürü Gari İbram

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, sinema filmi çekimleri için Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde kamera karşısına geçti.

Haberin Devamı

FİLM SETİNDEN KARELER - FOTO GALERİ

Yeni imajıyla dikkat çeken Bayülgen’i görenler şaşırdı. Okan Bayülgen, Metefor filmcilik tarafından çekimleri Bodrum’da sürdürülen, Harun Özakıncı’nın yönetmenliğini yaptığı komedi türündeki ‘Yürü Gari İbram’ adlı sinema filmi için kamera karşısına geçti. Sette esprileriyle herkesi kahkahaya boğan Bayülgen’in neşeli olduğu görüldü. Şubat ayında vizyona girecek filmde, reklam filmi çeken bir yönetmeni canlandıran ünlü şovmen, uzun saçları, sakalları ve şapkasıyla dikkati çekti. Bayülgen’in yeni imajı görenleri şaşırttı.

BAYÜLGEN ÜCRET ALMADI

Rol teklifi geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettiğini ancak herhangi bir ücret almadığını belirten Okan Bayülgen, “Tamamen sıcak, samimi ve doğal bir film olduğu için oynamayı kabul ettim. Set çok eğlenceli, gülmekten filmi çekemiyoruz. Çok komik sahneleri var. Özellikle Ege şivesi ile çekilen sahneler çok dikkat çekici” dedi.

Yeni imajıyla ilgili soruya ise Bayülgen, “Ekranlarda bu stilin beni yaşlı gösterdiğini söylüyorlar. Ancak ben sakallarımla mutluyum ve bana yakıştığını düşünüyorum” yanıtını verdi.

Haberin Devamı

Samimi ve dürüst bir film yapmak amacıyla yola çıktıklarını vurgulayan yönetmen Harun Özakıncı da “Okan Bayülgen’in de renk kattığı filmde Bodrum’un kaybolan değerlerine dikkat çekmek istedik. Bodrum’un ara sokakları, motosiklet, mandalina ve süngercilik ile ilgili bol bol sahneler var. Seviyesi belli ama kilişe komediden uzak ve özellikle Bodrumlular’ın çok beğeneceği bir film hazırladık” diye konuştu.

Bodrum’un meşhur mandalinası ile kaybolan süngercilik mesleğine dikkat çekmek amacıyla çekilen filmin 102 dakika olduğu ve önemli gişe hasılatı hedeflendiği belirtildi. Filmde İbram rolünü genç oyuncu Serhat Saylan, Yunanlı gelin rolünü ise Esin Helvacı canlandıracak.

FİLMİN KONUSU;

Filmde komşu Yunan adalarından bir güzele gönlünü kaptıran İbram’ın başından geçen ilginç olaylar konu alınıyor. Yunanistan’a giden İbram, gönlünü Yunanlı güzele kaptırır, onunla evlenmeye karar verir. Kız istemeye Yunanistan’ın Kos Adası’na gidilir, kız istenir ve düğün günü gelir. Aşırı alkol alan İbram gerdeğe girer, ancak İbram’ın ablası ona bir oyun oynar ve İbramı Yunanlı kızın ablasıyla gerdeğe sokar. Ancak İbram Yunanlı kızın ablasını çok çirkin olduğu için beğenmez, ama iş işten geçmiştir.

Haberle ilgili daha fazlası: