Yıldızların ilginç isim takıntıları

Julia Roberts, ikizleri Hazel Patricia ve Phinnaeus Walter’a beklediğinden bir ay önce kavuştu. Doğumdan önce eşiyle velayet anlaşması imzaladığı ortaya çıkan güzel oyuncunun, ikizileri için seçtiği isimler oldukça ilginç.

Dünyadaki yeni trend, yeni doğan bebeklere başka kimsede olmayan ilginç isimler vermek. Ünlü olsun olmasın birçok aile, çocuklarına özgün bir isim takmaya özellikle dikkat ediyor. Kimisi de artık unutulmaya yüz tutmuş isimleri tekrar gündeme getiriyor.

İkizlerin ayrıcalığı var

Hollywood yıldızlarının çoğu da çocuklarına farklı isimler takıyor son dönemde. Güzel oyuncu Julia Roberts, bu kervana katılan son ünlü. Roberts’ın ikizleri için seçtiği isimler aslında oldukça eski isimler. Hazel, Amerika’da 40’lı yıllardan sonra popülaritesini kaybeden bir isim. Phinnaeus ise Yunan mitolojisinden. Roberts’ın çocukları için seçtiği ikinci isimler Patricia ve Walter ise anne ve babasının isimleri. Güzel oyuncunun Hazel ve Phinnaeus’u neden tercih ettiği bilinmiyor.

Diğer ünlülerin tercihi

Çocuklarına ilginç isimler takan ünlülerin listesi aslında oldukça uzun. Demi Moore ve Bruce Wills’in kızlarının adı Rumer Glenn, Scout LaRue ve Tallulah Bell. Gwyneth Paltrow ve Chris Martin’in kızları Apple. Sylvester Stallone’un çocukları Sage Moonblood ve Sistine Rose. Courtney Cox ve David Arquette, Coco’nun anne-babası. David Beckham ve Victoria’nın oğulları Brooklyn ve Romeo’dan sonra doğacak üçüncü çocuklarına San Miguel adını verecekleri söyleniyor.
Haberle ilgili daha fazlası: