GeriKelebek Uraz Kaygılaroğlu kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

Kanal D’nin sevilen eğlence programı Beyaz Show’a bu hafta Uraz Kaygılaroğlu konuk olacak. Her Cuma günü yayınlanan Beyaz Show programının konuğu Uraz Kaygılaroğlu kimdir? Uraz Kaygılaroğlu’nun hayatı oynadığı diziler ve daha fazlası haberimizde..

Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show'un bu haftaki konuğu Uraz Kaygılaroğlu. Dizilerde ve sinema filmlerinde yer alan Uraz Kaygılaroğlu aynı zamanda yarışma programalrı da sunuyor. Peki Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

URAZ KAYGILAROĞLU KİMDİR?

Uraz Kaygılaroğlu, 30 Haziran 1987 doğumlu Türk dizi oyuncusudur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Aslen Balıkesirlidir.

Show TV'de yayınlanan Pis Yedili adlı gençlik dizisinde Can rolünü oynamış, 70. bölümde ayrılmıştır. Fox Tv'de yayınlanan Harem adlı dizide Feminen ağa rolünü canlandırmıştır.TRT 1'de yayınlanan Eski Hikâye dizisinde Ömer rolünü canlandırmıştır. Aynı zamanda Tam Zamanı adlı bilgi yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. Kanal D'de yayınlanan Takip adlı bilgi yarışmasını sunmuştur. TRT 1'de yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde Adil Erdem Bayazıt rolünü canlandırmıştır.

Şu anda Türkiye ve Azerbaycan'da popüler olan "Baba Candır " dizisinde Haluk Güney rolünü canlandırmaktadır. Aynı zamanda TRT1'de yayınlanan “Kuyruk " yarışmasının sunuculuğunu yapmaktadır.

Uraz Kaygılaroğlu kimdir

DİZİ VE PROGRAMLARI

Kuyruk (2016)(sunucu)
Baba Candır (2015) – Haluk
Ve Kazanan (2015) (Sunucu)
Yedi Güzel Adam (2014) - Adil Erdem Bayazıt
Takip (2014) (Sunucu)
Tam Zamanı (2013) (Sunucu)
Eski Hikâye (2013)
Harem (2012)
Kamuflaj (2012) (Sunucu)
Pis Yedili (2011-2012-2013)
Mezuniyet (2009)
Canını Sevdiğiminin İstanbul’u (2009)
Es Es (2008)
Milyonda Bir (2008)

REKLAMLARI

Vodafone
Yapı Kredi
Pınar Labne
Mogaz

En lezzetli yemek tarifleri burada

False