GeriKelebek Ünlüler can dostları için poz verdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  22
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlüler can dostları için poz verdi

Ünlüler can dostları için poz verdi
refid:8113226 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

MFÖ, Keremcem ve Yaşar gibi ünlü isimlerin "can dostları"yla verdiği pozlar bir takvimde toplandı. Takvimin satışından elde edilen gelir, sokak hayvanlarına barınak yapılması için kullanılacak.

Ünlülerin dostlarıyla birlikte fotoğrafları için tıklayın

Bugüne kadar pek çok yardım kampanyasına destek veren ünlüler, bu kez de sokak hayvanları için kolları sıvadı. Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği’nin (BGD) ortak projesi "Kalbimiz Sokakta Atıyor", ünlü isimlerin katılımıyla tamamlandı. Sertab Erener’den Mirkelam’a, Yaşar’dan Yonca Evcimik’e, MFÖ’den Keremcem’e kadar birçok sanatçı, proje kapsamında sokak hayvanlarıyla stüdyoya girdi. Bu proje için BGD üyeleri de sokakta yaşayan küpeli köpekleri toplayarak, onların bu özel çekimlerde kullanılmasını sağladı.

Hayvan dostu ünlüler ve "can dostları"nın reklam fotoğrafçısı Şevket Kızıldağ’a verdiği pozlar, daha sonra bir takvim haline getirildi. BGD tarafından sınırlı sayıda basılan takvim, sokak hayvanları yararına satışa sunuldu. Elde edilen gelirle sokak hayvanlarına barınak yapılacağı açıklandı. Yetkililer, kampanyanın en önemli amacının binlerce hayranı olan sanatçılar sayesinde sokak hayvanlarının çektiği acıya dikkat çekmek olduğunu belirtiyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle