Tiyatro Festivali'nin biletleri satışta

14.Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali'nin biletleri satışa sunuldu. Festivalde bilet fiyatları, 7.5 milyon TL ile 55 milyon TL arasında değişiyor. Her gösteride tam biletlerin yanısıra öğrenci ve 65 yaş üstü izleyiciler için indirimli bilet de satılacak. Bu yıl yabancı oyunlar için kombine bilet satışı da var. Frederic Flamand’ın yönettiği “Metapolis” adlı dans gösterisiyle 17 Mayıs'ta başlayacak olan festival, 4 Haziran'a kadar sürecek.

Haberin Devamı

Festival biletleri,  tüm Biletix satış noktaları, telefonla Biletix (216 556 98 00) ve www.biletix.com adresinden temin edilebilecek. Dileyenler biletlerini İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nın Beyoğlu İstiklal Caddesi Luvr Apartmanı No: 46 adresindeki genel merkezinden de satın alabilecek.

Bu yıl Festival’de sadece yabancı oyunlar için kombine bilet satışı da yapılacak. Biletix satış noktalarında ve İKSV’deki Ana Gişe’den yapılan bilet alımlarında kredi kartı da geçerli olacak.

ID Lale Kartı üyeleri Festival biletlerinde tüm fiyat kategorilerinde %20 “özel ID Lale Kartı indirimi”nden yararlanabilecekler.

Festivalde bilet fiyatları, 7.5 milyon TL ile 55 milyon TL arasında değişiyor. Her gösteride tam biletlerin yanısıra öğrenci ve 65 yaş üstü izleyiciler için indirimli bilet de satılacak. Bu yıl yabancı oyunlar için kombine bilet satışı da var.

14. Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali kitapçığına, AKM ve İKSV merkezinde sanatseverlere sunuluyor.

Haberin Devamı

Festival 17 Mayıs'ta Frederic Flamand’ın yönettiği “Metapolis” adlı dans gösterisiyle başlıyor. Dünyanın dört bir yanından  25 oyun ve 55 gösteriyi, 12 mekanda İstanbullu tiyatroseverlerle buluşturacak oyan 14. Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali, 4 Haziran'a kadar sürecek.

Haberle ilgili daha fazlası: