GeriTelevizyon Zuhal Topal'la Sofrada Şükran Biroğlu kimdir, nasıl, neden öldü? Zuhal Topal'dan Şükran Biroğlu paylaşımı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zuhal Topal'la Sofrada Şükran Biroğlu kimdir, nasıl, neden öldü? Zuhal Topal'dan Şükran Biroğlu paylaşımı

Zuhal Topal'la Sofrada Şükran Biroğlu kimdir, nasıl, neden öldü? Zuhal Topal'dan Şükran Biroğlu paylaşımı

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasına katılan Şükran Biroğlu hayatını kaybetti. İstanbul Eyüpsultan'da madde bağımlısı olduğu iddia edilen Uğur Biroğlu, tartıştığı ağabeyi Mesut Biroğlu (50) ve annesi Şükran Biroğlu’nu (70) ellerini bağladıktan sonra bıçaklayarak öldürdü. Biroğlu cinayetten sonra cesetlerin başında bir süre bekledikten sonra teslim oldu. Annenin 2 yıl önce FOX TV'de Zuhal Topal'ın sunduğu "Sofrada" yemek yarışmasına katılarak birinci olduğu ortaya çıktı. Olayın ardından yarışmanın sunucusu Zuhal Topal sosyal medya hesabından Şükran Biroğlu ile ilgili paylaşımda bulundu.

İstanbul'da Uğur Biroğlu, tartıştığı ağabeyi Mesut Biroğlu (50) ve annesi Şükran Biroğlu’nu (70) ellerini bağladıktan sonra bıçaklayarak öldürdü. Öz oğlu tarafından öldürülen Şükran Biroğlu’nun 2 yıl önce gelini ile birlikte Zuhal Topal’la Sofra’da programına katıldığı ortaya çıktı. Mesut Biroğlu’nun eşiyle birlikte Zuhal Topal’la Sofra’daya katılan Şükran Biroğlu, yarışmayı birincilikle tamamlamıştı.

ZUHAL TOPAL’DAN PAYLAŞIM

Şükran Biroğlu’nun oğlu tarafından katledilişi ardından programına katıldığı Zuhal Topal da paylaşımda bulundu. Zuhal Topal, yaptığı paylaşımda “İnanamıyorum Şükran teyzemi kaybetmişiz. Ah canım benim o kadar tatlı, o kadar hayat doluydu ki… Böylesi bir son olmadı. Ben seni hep o şen kahkahalarınla hatırlayacağım. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.” İfadelerini kullandı.

Zuhal Topalla Sofrada Şükran Biroğlu kimdir, nasıl, neden öldü Zuhal Topaldan Şükran Biroğlu paylaşımı

Şükran Biroğlu kimdir?

2 yıl önce geliniyle katıldığı programdan birincilikle ayrılan  Şükran Biroğlu, 4 erkek, 3 kız olmak üzere 7 çocuğu olduğunu söylemişti. Aslen Diyarbakırlı olan ancak İstanbul’da yaşan Biroğlu, düğün veya cenazelerde memleketine gittiğini belirtmişti.

False