Zor Ölüm 4 konusu nedir, oyuncuları kimler? Zor Ölüm 4 televizyonda!

Güncelleme Tarihi:

Zor Ölüm 4 konusu nedir, oyuncuları kimler Zor Ölüm 4 televizyonda
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 04, 2022 15:25

Zor Ölüm 4 (Die Hard 4), serinin en beğenilen filmlerinden biri. 2007 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Len Wiseman oturuyor. Peki Zor Ölüm 4 filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? Zor Ölüm 4 televizyonda!

Haberin Devamı

Aksiyon, polisiye ve gerilim türündeki Zor Ölüm 4'ün (Live Free or Die Hard) senaryosu Roderick Thorp ve Mark Bomback'a ait. Haziran 2007'de vizyona giren filmin başrolünde Bruce Willis yer alıyor. İşte Zor Ölüm 4 konusu ve oyuncuları...

ZOR ÖLÜM 4 KONUSU

Geçen yıllarda artık yaşlanmaya başlayan polis memuru John McClane, karısından boşanmış ve alkol tedavisi görmektedir. Artık polis departmanında çalışmayan McClane, devlete bağlı bir güvenlik biriminde tehlikeli bilgisayar korsanlarını takip etmektedir. Matt Foster isimli genç bir korsanı tutuklamak için yolda olduğu sırada, üstelik trafiğin içinde sıkışmış durumda iken, bir terörist saldırısı yaşanır. Greg Pope tarafından yönetilen bir bilgisayar korsanları çetesi, Amerika’nın bilgisayar altyapı unsurlarına saldırıp, sistemleri teker teker kapatmaktadırlar. Çete, bankalar arası bilgisayar ağlarına ve borsaya da müdahale etmiştir. Amerika’nın ekonomisi çökmeye başlamıştır. Bütün ulus çöküp dağılmadan önce McClane ve Foster ikilisinin teröristlerin ne yapmaya çalıştıklarını anlayıp, bir an önce onları durdurmaları gerekmektedir.

Haberin Devamı

ZOR ÖLÜM 4 OYUNCULARI

Bruce Willis'in başrolde olduğu filmin kadrosunda Justin Long, Mary Elizabeth Winstead, Timothy Olyphant, Maggie Q, Kevin Smith, Cliff Curtis gibi isimler yer alıyor.