Zemheri dizisi ne zaman başlayacak?

Zemheri dizisi ne zaman başlayacak

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimlerin rol aldığı Zemheri dizisinden ikinci tanıtım paylaşıldı. Bu gelişmenin ardından dizinin yayın günü merak konusu oldu. Peki, Zemheri dizisi ne zaman başlayacak?

Haberin Devamı

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturduğu, senaryosunu ise Sema Ergenekon'un kaleme aldığı Zemheri'nin yayın tarihi diziseverler tarafından merak ediliyor. Show TV'de yayınlanacak dizinin ilk bölümünün ne zaman ekranlara geleceği araştırılıyor. İşte, Zehmheri hakkında merak edilenler...

İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

Show TV'de ekranlara gelecek Zemheri yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken dizinin yayın tarihi henüz belli olmadı. Ancak Zehmheri'nin 2020'nin ilk günlerinde yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Dizinin yayın gününe ilişkin yapımcı ya da kanaldan bir açıklama geldiği takdirde haberimizde yer vereceğiz.

Zemheri’nin oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimler bulunuyor.

Haberin Devamı