Zahide Yetiş’in yeni programı ne zaman başlıyor? ‘Zahide Yetiş’le Gelin Görün’ün formatı belli oldu

Zahide Yetiş’in yeni programı ne zaman başlıyor ‘Zahide Yetiş’le Gelin Görün’ün formatı belli oldu

Zahide Yetiş’in yeni programıyla ilgili detaylar belli oldu. Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, ‘Zahide Yetiş'le Gelin Görün’de mücadele edecek. Peki, Zahide Yetiş’in yeni programı ne zaman başlayacak? İşte yeni programın tarihi ve ‘Zahide Yetiş’le Gelin Görün’ün formatı…

Haberin Devamı

Kanal D’den renkli, iddialı bir yarışma: "Zahide Yetiş’le Gelin Görün" 31 Ağustos Pazartesi gündüz kuşağında başlıyor..

Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, "Zahide Yetiş'le Gelin Görün"de, Kanal D ekranında yarışıyor.

ZAHİDE YETİŞ’LE GELİN GÖRÜN FORMATI

Ekranların sevilen sunucusu Zahide Yetiş’in sunduğu programda, her hafta 5 gelin ve 5 kayınvaliden oluşan çiftler yarışacak. Her gün bir gelinin evine konuk olunacak yarışmada, kayınvalide kendisine verilen bütçe ile gelini için günün konseptine uygun alışveriş yapacak.
Gelin ise evinde rakip kayınvalideleri ağırlayacak. Rakip kayınvalideler günün gelinini, hamaratlıktan misafirperverliğe, temizlikten ikramlıklarına kadar değerlendirecek. Asıl çekişme ise kayınvalide alışverişten döndüğünde başlayacak. Gün sonunda kayınvalidesinin aldığı kıyafetleri giyen gelin, Zahide Yetiş'in ile kayınvalidelerin önüne çıkacak ve puan alacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalide, 10 bin liralık büyük ödülün sahibi olacak.

Haberle ilgili daha fazlası: