Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Adem'in kızı kaçırılıyor mu?

Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Ademin kızı kaçırılıyor mu

Yeni Hayat 2. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta Kanal D'de ilk bölümü ile yayınlanan ve ilgi gören Yeni Hayat dizisinin izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanına Adem'in kızının kaybolması damga vurdu. Diğer taraftan Yasemin’in yapacağı hamle ise Yeni Hayat 2. bölümünde dikkat çeken anlara neden olacak. Yeni Hayat dizisi 10 Eylül Perşembe akşamı heyecanlı bölümüyle ekranlara gelecek. Peki, Adem'in kızı kaçırılıyor mu? İşte, Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Haberin Devamı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat 2. bölümü ile 10 Eylül Perşembe akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk'un başrollerini paylaştığı Yeni Hayat'ın yeni bölümü öncesi yayınlanan 2. bölüm fragmanında Yasemin'i tehdit eden adamların Adem'in ailesine zarar vermesi çarpıcı gelişmelerin ipuçlarını verdi. İşte, Yeni Hayat yeni bölüm fragmanı.

YENİ HAYAT 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Adem, adım adım Yasemin’in Timur’dan kurtulmak için yaptığı kaçırılma planını çözmeye yaklaşmaktadır. Bu da Yasemin’in hatalar yapmasına ve yanlış kararlar almasına neden olmaktadır. Timur’un baskıcı tavrı da bunların üzerine eklenince Yasemin kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmeye başlar.

Haberin Devamı

Diğer taraftan Nevin de Adem ve yeni işi ile ilgili sorular sormaya başlamıştır. Maddi olarak rahat edeceklerini düşünürken bu yeni iş onun kocasını kıskanacağı bir hal almaya başlamıştır. Zaman ilerledikçe Yasemin’in kaçış planındaki en büyük engel Adem olmaya başlar. Kunduzi de bu engeli ortadan kaldırmak için Adem’e kızı Ece ile bir mesaj yollar. Her şeyin sonunda Yasemin’in yapacağı hamle Adem ve onu yeni bir yola savuracaktır.

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI? 

Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber mutlu bir hayat sürmektedir. Tek problem Adem’in uzun süredir işsiz olmasıdır. Yakın arkadaşı Bekir’in bulduğu iş ile aileye yeni bir hayatın kapıları aralanır. Adem'in tek yapması gereken, zengin ve saygın bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumaktır. Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir.

Nevin ise, nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem'in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar. Ancak, Timur’un karanlık dünyası ve Yasemin’in sakladığı sırlarla dolu bu dünyada hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Adem bir yanda ailesi, diğer yanda korumakla yükümlü olduğu bu farklı kadın arasında hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıya kalacaktır.