GeriTelevizyon Yemekteyiz birincisi bu hafta kim oldu? İşte 25 29 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı ve puan durumu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yemekteyiz birincisi bu hafta kim oldu? İşte 25 29 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı ve puan durumu

Yemekteyiz birincisi bu hafta kim oldu? İşte 25 29 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı ve puan durumu

TV8 ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında bir haftalık maraton cuma akşamı gerçekleşen final ile son buldu. Yemek konusunda iddialı beş ismin mutfakta hünerlerini gösterdiği yarışmada, haftanın finalinde en çok puanı alan yarışmacı birinci olarak para ödülünü aldı. Peki, Yemekteyiz yarışmasında birinci bu hafta kim oldu? İşte, 25 29 Kasım haftası Seda Sayan ile Yemekteyiz kazananı.

İlgi gören yemek yarışmacı Seda Sayan ile Yemekteyiz 29 Kasım Cuma akşamı final bölümü ile yayınlandı. Final günü Merve Hanım'ın evine misafir olan yarışmacılar, tadım bölümü sonrası oylama bölümüne geçti. Toplam 4 yarışmacı ve Seda Sayan'dan en çok puanı alan bir isim, haftayı birinci olarak tamamladı. İşte, Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu haftanın kazanan yarışmacısı ve haftanın puanlaması. 

29 KASIMYEMEKTEYİZ BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Yemekteyiz yarışmasında haftanın finali, yarışmacı Merve Hanım'ın evinde gerçekleşti. Merve Hanım final menüsünde kremalı sütlü kabak çorbası, çıtır patates topları, kıtır ekmek salatası, dama antrikot sote, perde pilavı, profiterol hazırladı.

Tanım bölümünün ardından Seda Sayan kendisinin de verdiği oyla haftanın birincisini açıkladı. Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu hafta Ayfer Hanım birinci oldu. Böylece Ayfer Hanım 20 puanla para ödülünü almaya hak kazandı.

YEMEKTEYİZ'İN BU HAFTAKİ YARIŞMACILARI KİMLERDİR?

1.Ayfer İlhani / Ev hanımı

2.Bekir Çetinkaya / Drama Eğitmeni

3.Vahide Behşayeşizade / Ev hanımı

4.Nurhan Odabaşı / Ev hanımı

5.Merve Çevik / Ev hanımı

HAFTANIN PUAN DURUMU

Ayfer Hanım: 20 puanla 1. oldu

Vahide Hanım: 18 puanla 2. oldu.

Bekir Bey: 17 puanla 3. oldu

Nurhan Hanım: 16 puanla 4. oldu

Merve Hanım: 15 puanla 5. oldu

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False