Yasak Elma'nın 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yıldız Nadir'in evlilik teklifini kabul ediyor!

Yasak Elmanın 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yıldız Nadirin evlilik teklifini kabul ediyor

Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamı yayınlanan dizinin yeni bölümüne dair ipuçlarını verdiği fragmanda, Yıldız'ın Nadir'in evlilik teklifini kabul etmesi dikkat çeken gelişmeler arasında. Leyla'nın hamileliğini öğrenen Yıldız'ın verdiği karar bu hafta merak uyandıran anları ekranlara taşıyacak. İşte, Yasak Elma'nın 69. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların kısa özeti.

Haberin Devamı

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerini paylaştığı Yasak Elma 17 Şubat Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. Yasak Elma'nın yeni bölümü öncesi ekranlara gelen 69. bölüm fragmanında Nadir'in Yıldızı kazanmak için Ender'den yardım istemesi dikkat çekti. Peki, Yasak Elma'nın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Yasak Elma'nın 69. yeni bölüm fragmanından görüntüler...

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Halit, Leyla’nın hamile olmasının şaşkınlığını yaşarken, Leyla kendini Halit’in çocuklarına kabul ettirmeye çalışır. Nadir, Yıldız’ı kazanmak için elinden geleni yapar ve bunun için Ender’den yardım ister. Yıldız’ın Leyla’nın hamileliğini öğrenmesi, yanlış bir karar almasına sebep olur.

Haberle ilgili daha fazlası: