Yasak Elma ne zaman başlıyor? Yasak Elma yeni bölüm tarihi belli mi?

Yasak Elma ne zaman başlıyor Yasak Elma yeni bölüm tarihi belli mi

Koronavirüs salgını nedeniyle dizi ve filmlerin çekimlerine verilen arayla beraber Yasak Elma izleyenleri dizinin yeni bölüm tarihlerini beklemeye başladı. 74. bölümüyle son kez ekranlara gelen dizinin yeni bölümünde yaşanacakları merak edenler, Yasak Elma ne zaman başlıyor? sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, Yasak Elma yeni bölüm tarihi bell mi? İşte, ayrıntılar.

Haberin Devamı

FOX TV'de ekranlara gelen, Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece Yıldız, Şafak Pekdemir'in başrollerini paylaştığı Yasak Elma son olarak 23 Mart Pazartesi yayınlanmıştı. Heyecanlı bölümle beraber izleyenler Yasak Elma'nın ilerleyen bölümleriyle ilgili detayları sorgulamaya başladı. İşte, Yasak Elma yeni bölüm tarihiyle ilgili ayrıntılar.

YASAK ELMA NE ZAMAN BAŞLAR?

Corona virüsü önlemleri kapsamında pek çok dizi çekimlerine ara verdi, bunlardan biri de Yasak Elma ekibi oldu. Dizinin ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Konuyla ilgili bilgiler geldiği zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldız, Kerim’in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken onun Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışır. Ender Şahika’nın yaptığı hain planı anlar ve hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapar. Ancak Şahika’nın kendini kurtarmak için ettiği teklif ona cazip gelecektir. Halit ise Yıldız’ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır ama Yıldız’ın kafası çoktan karışmıştır.

 

Haberle ilgili daha fazlası: