Yargı dizisinin oyuncuları kimler? İşte Yargı'nın konusu ve oyuncuları

Yargı dizisinin oyuncuları kimler İşte Yargının konusu ve oyuncuları

Yargı dizisinin detayları belli oldu. ‘Savcı Ilgaz’ ile ‘Avukat Ceylin’in bir davayla kesişen yollarını ekrana taşıyacak olan Yargı dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu açıklandı. Peki, Yargı dizisinin oyuncuları kimler? İşte Yargı'nın konusu ve oyuncuları…

Haberin Devamı

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in yer aldığı, Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın ilk tanıtımı seyirciyle buluştu.
Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı ‘Savcı Ilgaz’ ile Pınar Deniz’in hayat verdiği ‘Avukat Ceylin’in bir davayla kesişen yollarının ipuçların ı veren tanıtım izleyiciye sürükleyici bir projenin sinyallerini veriyor.

Sürükleyici hikayesiyle yeni sezonda izleyenleri ekrana kilitleyecek olan Yargı’nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden ‘Yargı’nın zengin oyuncu kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in yanı sıra Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş gibi usta ve genç isimler yer alıyor.
İnsanın en yakınındakilere bile ne kadar güvenebileceğini sorgulatacak ‘Yargı’ çok yakında Kanal D’de başlıyor!

 

Haberle ilgili daha fazlası: