Yargı 1. bölüme damga vuran gözaltı kararı... İşte Yargı ilk bölümde yaşananlar ve 2. bölüm fragmanı

Yargı 1. bölüme damga vuran gözaltı kararı... İşte Yargı ilk bölümde yaşananlar ve 2. bölüm fragmanı

Yargı ilk bölüm izle ekranı internetten erişime açıldı. Kaan Urgancıoğlu’nun Savcı Ilgaz, Pınar Deniz’in ise Avukat Ceylin’i canlandırdığı Yargı dizisi 19 Eylül Pazar akşamı Kanal D ekranlarında yayın hayatına başladı. Aile içi güven kavramını masaya yatıran Yargı'nın 1. bölümün, Savcı Ilgaz'ın avukat Ceylin'e kuralları ihlal ettiği gerekçesi ile gözaltı kararı vermesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Dizinin ilk bölümünün hemen ardından Yargı 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Yargı 1. bölüm full izleme ekranı ve 2. yeni bölüm fragmanı.

Haberin Devamı

Yargı ilk bölüm tek parça yayınlandı. Kanal D’nin, başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’i buluşturan dizisi Yargı'nın 19 Eylül Pazar akşamı yayınlanan 1. bölümü nefes kesen anları izleyici karşısına çıkardı. Çöp konteynırında bulunan bir kadına ait cesedin Savcı Ilgaz'ın kardeşiyle olan bağlantısı Yargı 1. bölümde heyecanlı gelişmeler arasında yer aldı. Dizinin yayınlanan 2. bölüm fragmanında ise avukat Ceylin'in kardeşi ile ilgili söylenenler merak uyandırdı.

YARGI 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yargı, 19 Eylül Pazar yayınlanan ilk bölümde Avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz'ın yolları beklenmedik bir şekilde kesişiyor!

Ilgaz, kendisine bir cinayet vakası olarak getirilen; çöp konteynırında bulunan bir kadına ait cesedin, ailesine vurduğu sarsıcı darbeye hazırlıksız yakalanır. Kardeşi Çınar, bu dosyanın baş zanlısı olarak görülmektedir. Ilgaz’ın kardeşini kurtarmak için iyi bir avukata ihtiyacı vardır, bu yüzden zorlu bir kararın eşiğine gelir. Ceylin’e ait asla onaylamadığı özelliklerin hepsi, kardeşinin üzerine kapanacak demir parmaklıkların anahtarı gibidir onun için. Acaba Ceylin Ilgaz’a, baş etmek zorunda olduğu güçlüklerle dolu bu yolda yardım edecek midir?

Ceylin ve Ilgaz; buluşacaklarını hiç ummadıkları bu dönüm noktasında, bugüne kadar vazgeçilmez sandıkları doğrularını sorgularken; aynı zamanda kendilerini yüzmeyi bilmedikleri bir sırlar denizinde çırpınırken bulacaklardır.

Haberin Devamı

YARGI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Yargı 2. Bölüm Fragmanı yayında! Ceylin öğrendiği gerçek karşısında derinden sarsılıyor!

Ilgaz, Çınar'ı savunması için Ceylin'i seçmiştir. Ancak öldürülen kişinin kimliği öğrenilince Ceylin hayatının şokunu yaşar. Şimdi Ceylin bir zor bir karar vermek zorundadır.

Haberle ilgili daha fazlası: