GeriTelevizyon Gözler Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanında - Dağıstanlı ölecek mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gözler Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanında - Dağıstanlı ölecek mi?

Gözler Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanında - Dağıstanlı ölecek mi?
Abone Olgoogle-news

Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanı için geri sayım son gelişmelerin hemen ardından başladı. 15 Şubat Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkan Vatanım Sensin son bölümünde Cevdet, Batı cephesine gelen Mustafa Kemal Paşa'yı öldürmek isteyen Dağıstanlı'yı durdurabilmek için harekete geçti. Dağıstanlı'nın akıbetini merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Gözler Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Cevdet ve Azize'nin bebeklerine kavuştukları Vatanım Sensin son bölümünde Dağıstanlı, kibrine yenik düşerek birçok Türk'ün ölümüne sebep oldu. Cevdet, Dağıstanlı'nın bu saldırısını engelleyebilmek için harekete geçtiği sıralarda Flippos'un eline bir mektup ulaştı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dağıstanlı öldü mü?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Azize, kaybolan bebeğini buldu. Cevdet'e müjdeyi götürdü. Azize, tesadüf eseri kaybolan bebeğine denk gelerek büyük mutluluk içerisine girdi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar.

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Azize, kaybolan bebeğini buluyor; Cevdet'e müjdeyi götürüyor! Azize, tesadüf eseri kaybolan bebeğine denk gelerek büyük mutluluk içerisine girer. Müjdeli haberi vermek için yeniden Cevdet'in yanına döner. Cevdet'in yanına gelen Flippos, ağlayan bebek sesini duyar ve o an gerilim başlar.

Dağıstanlı, kibrine yenik düşerek birçok Türk'ün ölümüne sebep olmuştur. Dağıstanlı'nın aptıklarından sonra yoldaşı Pehlivan da ona karşı cephe alır.  Batı cephesine gelen Mustafa Kemal Paşa'yı öldürmek isteyen Dağıstanlı'yı durdurabielcek tek kişi Cevdet'tir. Cevdet, Dağıstanlı'nın bu saldırısını engellemeyi başarabilecek mi?
Vatanım Sensin, merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle