GeriTelevizyon Uyanış Büyük Selçuklu 9. yeni bölüm fragmanı yayında - Uyanış Büyük Selçuklu 8. son bölümde....
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uyanış Büyük Selçuklu 9. yeni bölüm fragmanı yayında - Uyanış Büyük Selçuklu 8. son bölümde....

Uyanış Büyük Selçuklu 9. yeni bölüm fragmanı yayında - Uyanış Büyük Selçuklu 8. son bölümde....
Abone Olgoogle-news

Uyanış Büyük Selçuklu 8. son bölüm full HD olarak yayınlandı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 16 Kasım akşamı ekranlara gelen son bölümünde ilaç yapabilmek için obanın dışına şifalı ot toplamaya giden Turna'nın Yorgos tarafından bayıltılması dikkat çekti. Yakayı ele vermenin eşiğine gelen Hasan Sabbah'ın yakalanıp yakalanmayacağı ise son bölümde heyecan yarattı. 16 Kasım tarihli Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı da izleyici karşısına çıktı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu 16 Kasım tarihinde 8. bölümüyle diziseverlerin karşısına çıktı. Kutsal emanetlerin Bizans’a geçtiğini öğrenecek olan Melikşah'ın izleyeceği yol merak konusu oldu. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm özeti ve 9. yeni bölüm fragmanından görüntüler...

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, fragmandan görüntüler;

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 8. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yorgos’un ağır yaraladığı Sencer, Tapar’ın refakatinde Kınık Obası’na getirilmişti. Başulu, Sencer’i obaya getiren kişinin yıllardır hasretini çektiği oğlu Tapar olduğunu anlayınca dayanamamış ve Tapar’a sarılmıştı. Başulu, annelik hissiyatına kapılıp Tapar’ın kendi oğlu olduğunu itiraf edecek midir?

Sencer’i tedavi edebilmek için çırpınan Turna, ilaç yapabilmek için obanın dışına şifalı ot toplamaya gitmiş, burada karşısına Yorgos çıkmış ve Turna’yı bayıltmıştı. Yorgos’un kirli ellerinden Turna’yı kim nasıl kurtaracaktır?

Tüm bu olanların yanı sıra Seferiye, Terken’in Elçin’i nasıl oyuna getirdiğini araştırmaktadır. Bu sebeple Terken’in tüm sırlarını bilmekte olan Firdevs’i alıkoymuştur. Seferiye, Firdevs’ten Terken’in tüm sırlarını öğrenecek midir? Onu Terken’in aleyhinde şahitlik etmeye ikna edebilecek midir? Kurduğu oyunların açığa çıkmasından endişelenen Terken, Seferiye’ye engel olabilecek midir?

Isfahan’da halkı galeyana getirenleri açığa çıkarıp cezalandırılmalarını sağlayan Hasan Sabbah, kuşkuların odağı haline gelmişti. Yakayı ele vermenin eşiğine gelen Hasan Sabbah, Melikşah’ın kendisine yönlendirdiği kuşku oklarını savuşturabilecek midir?

Öte yandan kutsal emanetlerin Bizans’a geçtiğini öğrenecek olan Melikşah, emanetleri kurtarmak için nasıl bir yol izleyecektir?

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle