Uyanış Büyük Selçuklu 3. son bölüm izle - Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu 3. son bölüm izle - Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölüm izleme linki yayınlandı. Selçuklu Devleti'nin dönemini anlatan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin son bölümünde Sultan Melikşah’ın buyruğuna direnemeyen Nizamülmülk'ün Sultan Melikşah ile oğlu Sencer’i gizli bir yerde buluşturması ekranlara geldi. 12 Ekim tarihli Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı da izleyici karşısına çıktı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

Haberin Devamı

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu 12 Ekim tarihinde 3. bölümüyle diziseverlerin karşısına çıktı. Adım adım Melikşah’a yaklaşan Elçin'in Kılıçarslan’ı kurtarmak için yapacakları dizisinin son bölümünde heyecanlı gelişmeler arasında yer aldı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm ve 4. bölüm fragmanı.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 3. SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sultan Melikşah’ın buyruğuna direnemeyen Nizamülmülk, devleti bekleyen tüm tehlikelere rağmen Sultan Melikşah ile oğlu Sencer’i gizli bir yerde buluşturmuştur. Melikşah, Nizamülmülk’ün uyarılarını göz ardı edip, yıllar sonra görmek istediği oğluyla kavuşmak için aralarında duran son kapıyı da açacak mıdır?

Büyük Selçuklu Devleti’ne karşı girişilen her mücadelede Batınilerin parmağının olduğunu öğrenen Sencer‘in onlara karşı giriştiği operasyon ne olacaktır? Sencer, Batınilerin Selçuklu’yu yıkıma götürebilecek planlarını deşifre edebilecek midir? Baba hasreti çeken Sencer, kalbini Turna Hatun’a açacak mıdır?
Batınilere karşı yapılacak olan mücadelenin sadece kılıçla olmayacağını bilen Nizamülmülk nasıl bir yol izleyecektir? Bu yolda hangi İslam Âlimi’nin kapısını çalacaktır?

Haberin Devamı

Saraya gelişiyle dikkatleri üzerinde toplayan ve adım adım Melikşah’a yaklaşarak Terken’in hışmını üzerine çeken Elçin, ağabeyi Kılıçarslan’ı kurtarmak için nasıl bir yol izleyecektir? Elçin’in sarayda misafir edilmesi ve Melikşah ile kurduğu yakınlık, Terken’i tedirgin ederken yapacağı hamle de büyük merakla beklenecek.

Kardeşinin intikamı için peşine düştüğü Sencer’in Kınık Obası’ndan olduğu bilgisine ulaşan Yorgos, Sencer’i bulup kardeşinin intikamını alabilecek midir? Hedeflediği Kuvel Kalesi fethi için hazırlıklara başlamışken Anadolu’da patlak veren sorunlarla ilgilenmek zorunda kalan Melikşah’ın, Kuvel Kalesi’yle ilgili yeni planları ne olacaktır?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 4. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Dizinin son bölümü sonrası 4. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu 4. yeni bölüm fragmanından görüntüler;

Haberin Devamı