Uyanış Büyük Selçuklu 13. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Uyanış Büyük Selçuklu son bölümün tamamı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu 13. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Uyanış Büyük Selçuklu son bölümün tamamı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm tek parça yayınlandı. Her hafta pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Uyanış Büyük Selçuklu'nun 21 Aralık tarihli son bölümünde Melikşah'ın Andreas için Konstantiniyye’ye bir ültimatom göndermesi dikkat çekti. Bizans imparatorundan aralarındaki barışın sürebilmesi için Andreas’ın ölümle cezalandırılmak istemesi bu haftaki bölümde merak uyandırdı. Diziyi ekran başında izleyemeyenler için son bölümün tamamı internetten paylaşıldı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu 13. son bölüm kesintisiz ve tam izleme linki.

Haberin Devamı

Trt1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 13. bölümü ile 21 Aralık Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümüne Şelemzar’da meydana gelen patlama damga vurdu. Gevher'in, hamileliğini bahane ederek Turna’yı saraya çağırtması da Uyanış Büyük Selçuklu'nun son bölümünde dikkatleri çekti. Son bölüm sonrası gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Ancak dizinin 14. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 13. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sabbah’ın kurduğu tertip yüzünden zihni bulanan Arslantaş, Nizamülmülk’e ölümcül bir yara vermiş, etrafları Batuniler tarafından sarılmıştı. Acaba Sencerler oradan çıkabilecek midir? Nizamülmülk’ün akıbeti ne olacaktır?

Diğer taraftan Şelemzar’da büyük bir patlama olmuştu. Melikşah’ın Şelemzar’da tuttuğu çeliklerin bulunduğu ambar da dâhil olmak üzere birçok kritik yer telafi edilemez hasar alacaktır. Melikşah nezdinde itibarı sarsılan İlteber’i alacakları için gelip daha da zor duruma düşürecek olan tacir kimdir? Alacaklarına karşılık İlteber’den istediği ve alması durumunda İlteber’i zorlu duruma düşürecek olan şey nedir?

Öte yandan Melikşah, Şelemzar’daki büyük patlamada parmağı olduğunu anladığı Andreas için Konstantiniyye’ye bir ültimatom gönderir. Bizans imparatorundan aralarındaki barışın sürebilmesi için Andreas’ın ölümle cezalandırılmasını ister. Ölümün eşiğine gelen Andreas, içine düştüğü bu durumdan kurtulmak için hangi hamleye kalkışacaktır?

Haberin Devamı

Tüm bunların yanı sıra Gevher, hamileliğini bahane ederek Turna’yı saraya çağırtmıştı. Geldiğinde Seferiye Hatun’u muayene etmiş ve onu hasta eden şeyin hangi kandil olduğunu ortaya çıkarmıştı. Ne var ki Elçin ve Gevher bu vaziyeti Nizamülmülk olmadan açığa vuramayacaklardır. Kurduğu tertibin aşikâr edilmesinden endişe eden Terken, bu durumdan sorumlu tuttuğu Turna’yı nasıl bir tuzağa itecektir?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.