GeriTelevizyon Survivor Uğur Pektaş kimdir? Gamze Özçelik'in eski eşi Uğur Pektaş'ın hayatına dair bilgiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Uğur Pektaş kimdir? Gamze Özçelik'in eski eşi Uğur Pektaş'ın hayatına dair bilgiler

Survivor Uğur Pektaş kimdir? Gamze Özçelik'in eski eşi Uğur Pektaş'ın hayatına dair bilgiler
Abone Olgoogle-news

Survivor 2020'nin en dikkat çeken ünlülerinden biri de Uğur Pektaş oldu. İlk olarak 2005 yılında yayınlanan Survivor'ın ilk birincisi olan Uğur Pektaş'ın yıldızı yarışmadan sonra parlamıştı. Arka Sokaklar dizisinin kadrosunda yer alan Uğur Pektaş, bu dizide tanıştığı Gamze Özçelik ile hayatını birleştirdi, çiftin bir oğlu oldu. İşte 'Survivor 2020 yarışmacısı Uğur Pektaş kimdir?' sorusunun yanıtı...

 

Survivor Uğur Pektaş yarışmacılarından olan Survivor 2020'de Türkiye'de ilk kez 2005 yılında ekranlara gelen Survivor'un birincisi olan isim olarak dikkat çekiyor. Arka Sokaklar dizisinde komiser Murat karakterine can veren ünlü oyuncu Uğur Pektaş, Survivor'da 15 yıl sonra yeniden şampiyonluk için mücadele veriyor. Peki, Uğur Pektaş kimdir? Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Uğur Pektaş hangi dizilerde oynadı? İşte, Uğur Pektaş'ın oyunculuk hayatı ve biyografisi.

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

Survivor Uğur Pektaş, ilk şampiyonluğunun üzerinden yıllar geçmesinin ardından yeniden şampiyon olmak için ünlüler takımında yer aldı.

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979, İstanbul doğumlu, Türk oyuncudur. Ekranlarda yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisinde oynadı. 19 Haziran 2008'de kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik ile evlenmiştir. Murathan isminde bir oğulları olmuştur. Arka Sokaklar dizisinden Gamze Özçelik ile beraber ayrılmış; ancak İlker İnanoğlu'nun diziden ayrılmasından sonra diziye tekrar geri dönmüştür. İnanoğlu daha sonra yeni sezonla birlikte ekibe geri dönmüştür. Onunla birlikte eşi Gamze Özçelik'de diziye geri dönmüştür. Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinden ayrılmıştır.

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle