“Üç Kız Kardeş” yeni bölümü ile ekrana geliyor

Güncelleme Tarihi:

“Üç Kız Kardeş” yeni bölümü ile ekrana geliyor
Oluşturulma Tarihi: Ocak 02, 2023 10:42

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Haberin Devamı

Dizinin yeni bölümünün özeti ise şöyle; Türkan kendini affettirmek için Somer’e giderken Mine de Somer’in Türkan’la ayrılığını fırsat bilerek, Somer’in kaldığı orman evinin yolunu tutar. Dönüş, Derya’yı korumak adına ve Fatih’in kızı için kendini feda etmesi, Fatih’e yeni bir umut ışığı olur. Rüçhan, Nesrinlerin evinde Sevilay ve Mustafa’yı görünce büyük bir şok yaşar.

Türkan Mine’nin, Somer’in karşısına çıkmasına bir anlam veremezken, Mine de Türkan’ı yeniden karşısında görmekten huzursuz olur. Somer’i kızından ayırmadan güvenini kazanmanın yollarını arar. Nesrin’in Sevilay ve Özer konusundaki şüpheleri giderek artar.

Serdar, Dönüş’ün gizli gizli bir şeylerin peşinde koştuğunu anlar ve takibe alır.

“Üç Kız Kardeş” yeni bölümü ile ekrana geliyor

Haberin Devamı

Rüçhan, Özer ve Sevilay’ı bir araya getirir ve yeni planını işletmeye başlar. Diğer yandan Mustafa, annesine baskı yapan Korman ailesinin karşısına çıkmaya karar verir. Bu karar Türkan ve Somer’i yeni bir krizin eşiğine getirir.

Üç Kız Kardeş her salı akşamı Kanal D’de...

Yayın Tarihi    : 3 Ocak  Salı/2023

Yayın Saati     : 20.00

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!