GeriTelevizyon Tutsak son bölümü ile yine ekrana kilitledi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tutsak son bölümü ile yine ekrana kilitledi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tutsak son bölümü ile yine ekrana kilitledi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tutsak son bölümü ile izleyicileri yine derinden etkiledi. Bahadır'ın Elif ile olan yakınlaşması durumundan içten içe rahatsız olan Kenan, bu konuda henüz bir girişimde bulunmamıştır. Konakta ise durumlar giderek karışmaktadır. Bennu'nun doğumunun ardından DNA testi karmaşası büyük gerilim yaratmıştır. Peki, son bölümün ardından Tutsak yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

Tutsak dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Tutsak'ta heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Bennu’nun erken doğum süreci tüm ailenin bir araya gelmesine sebep olurken, Okan’ın içini kemiren sorular DNA testi yaptırmasına neden oldu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Tutsak dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tutsak dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Elif’i ölümden kurtaran Kenan, Elif’e karşı beslediği hislerin adını koymaya başlar. Ancak karşısında Bahadır gibi bir engel vardır. Üstelik Elif’in kalbi artık Bahadır için titremektedir.

Bennu’nun erken doğum süreci tüm ailenin bir araya gelmesine sebep olurken, Okan’ın içini kemiren sorular DNA testi yaptırmasına neden olur. Okan için zorlu bekleme süreci büyük gerginliklere sebep olurken Okan’ı beladan Kenan kurtarır.

Bahadır, Nazlı ile birlikte Sadullah’ın katilini bulmak adına işbirliğine başlar. Nazlı’nın öğrenecekleri suratına tokat gibi çarpar. Elif, kendisini kaçırtan kişinin Leman olduğunu öğrenir. Bu durum Kenan’la arasında büyük bir gerilime sebep olsa da Kenan bu sayede Elif’e beklenmeyen bir teklifte bulunur!

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Bahadır’ın hapisten çıkması için Gürhan Ailesinin ses kayıtlarını polise veren Elif, Leman’ın radarına girer! Leman Elif’i kaçırması için amcası Mehmet’e yüklü miktarda para verir! Bir kez daha tutsak düşen Elif, zincirlerini kırabilecek midir?

Elif’e zarar gelmesin diye içeri giren Bahadır için zorlu günler başlar. Ender, Bahadır’ın hapse girmesini ailesi adına fırsata çevirir. Bahadır için giderek çember daralmaktadır! Bahadır’ın suçsuzluğuna inanan Nazlı ailesini karşısına alır. Murat ise istediği bilgileri Elif’i kullanarak elde etmeyi başarır.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False