GeriTelevizyon Türk Dizi Oyuncularının İsimleri Yurt Dışında Yeni Doğan Çocuklara Veriliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türk Dizi Oyuncularının İsimleri Yurt Dışında Yeni Doğan Çocuklara Veriliyor

Türk Dizi Oyuncularının İsimleri Yurt Dışında Yeni Doğan Çocuklara Veriliyor

Yurt dışında yayınlanan Türk dizi oyuncularının isimlerini yeni doğan çocuklara verildiğini belirten, Ortadoğu televizyonlarına yıllardır İstanbul temsilciliğini yapan yapımcı Savaş Uğurlu, ''Türk oyuncu isimlerine yurt dışında rağbet arttı. Bulgaristan, Azerbaycan ve Birçok Arap ülkesinde yeni doğan çocuklara Barış, Halit, Meryem, Beren, Serenay, Kıvanç, isimlerini veriyorlar. Türk dizilerinin yurt dışındaki etkisi yeni doğan çocuklara sıçradı.‘dedi

"ORTADOĞU İZLEYİCİSİNE YENİZ YÜZLER LAZIM..."

Yaklaşık 9 yıldır Ortadoğu’nun en büyük medya kuruluşlarına İstanbul temsilciliği yapan gazeteci ve yapımcı Savaş Uğurlu, Ortadoğu halkının Türk dizilerinde yeni yüzler görmek istediğini belirterek, "Ben ve ekibim yıllardır başta Kıvanç Tatlıtuğ olmak üzere, Tuğba Büyüküstün ,Songül Öden, Sedef Avcı, Burak Özçiviti, Buğra Gülsoy, Halit Ergenç, Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Kerem Bursin, Merve Boloğur, ve daha birçok Oyuncu ile Türk dizilerini Ortadoğu’da tanıtmaya devam ediyoruz.Fakat son zamanlarda Ortadoğu’da yapılan anketlerde halkın büyük bir kesimi, Türk dizilerinde artık yeni yüzler görmek istediği söylüyor. "diye ekledi.

"İLGİ BAŞKA ÜLKELERE YÖNELDİ"

Türk dizilerinin Ortadoğu da gördüğü ilginin diğer ülkelere de sıçradığını belirten Uğurlu, "Ağırlıklı olarak Ortadoğu halkının sevdiği diziler ve oyuncularımız şimdi Amerika dan Meksika’ya, Çin’den Malezya’ya hatta Afrika ülkelerine dahi sıçramış durumda. Bizlerle irtibata geçen birçok ülke televizyonunun istediği tek şey mevcut oyuncular dışında yeni yüzler görmek." dedi.


Türk Dizi Oyuncularının İsimleri Yurt Dışında Yeni Doğan Çocuklara Veriliyor

 

Türk Dizi Oyuncularının İsimleri Yurt Dışında Yeni Doğan Çocuklara VeriliyorEn lezzetli yemek tarifleri burada

False