GeriTelevizyon Tuğba Altıntop kimdir? Tuğba Altıntop’un kızı Su El Roman hakkında bilgiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tuğba Altıntop kimdir? Tuğba Altıntop’un kızı Su El Roman hakkında bilgiler

Tuğba Altıntop kimdir? Tuğba Altıntop’un kızı Su El Roman hakkında bilgiler
Abone Olgoogle-news

Özel hayatı ve yaptığı çalışmalarla magazin sayfalarına konu olan Tuğba Altıntop, zaman zaman katıldığı programlarla da gündeme geliyor. Tuğba Altıntop, bir dönem eski eşi Rafet El Roman ile yaşadığı tartışmalarla uzun süre konuşulmuştu. Peki, Tuğba Altıntop kimdir? Tuğba Altıntop’un kızı Su El Roman hakkında bilgiler

Tuğba Altıntop, 15 Aralık 1976 tarihinde Adana’da doğdu. Liseden sonra grafikerlik üzerine eğitim aldı. 1996 yılında Miss Turkey güzeli seçildi. Aynı yıl Rafet El Roman'la evlendi. Bu evlilikten Su Elnur ve Şevval Su isminde iki kız çocuğu oldu. Rafet El Roman ile evlilikleri 2003 yılında sonlandı. Modellik ve mankenliğin yanı sıra bazı diziler ile 1995 yapımı komedi türünde TV filmi Zampara Seyfettin'de yer aldı.

Altıntop, 2007 yılında "Sana Söylüyorum" albümü ile müzik kariyerine başladı. Albümde Murat Güneş, Güven Baran, Aydın Sarman, Hüseyin Bitmez gibi isimlerin besteleri yer aldı. Ayrıca albümde Altıntop'un sözünü kendi yazdığı, müziğini ise Aydın Sarman ile bestelediği "Ağıt" isimli şarkıya da yer verdi. Albümde "Urfa Sana Ağlar" şarkısına klip çekti. 2013 yılında 6 yıllık aradan sonra "Yana Yakıla" single'ı ile müziğe geri döndü. Şarkı için birçok remix düzenlenerek dinleyicilere ulaştı. 2016 Nisan ayında yeni albümü La La'yı piyasaya sürecek olan şarkıcı, albümde Serdar Ortaç, Ozan Doğulu, Ayşen gibi isimlerle çalıştı. Altıntop, albüme ismini veren şarkısı "La La"nın klip çalışmalarını tamamladı.

Tuğba Altıntop kimdir Tuğba Altıntop’un kızı Su El Roman hakkında bilgiler

BÜYÜK KIZI SU EL ROMAN HAKKINDA BİLGİLER

Rafet El Roman ile Tuğba Altıntop'un büyük kızları Su El Roman, 22 yaşında. Almanya doğumlu olan Su El Roman, Darmstadt Teknik Üniversitesi mezunu ancak babasının izinden giderek müzik kariyerinde ilerliyor.

False