The Walking Dead 8. yeni sezonu başladı... 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Güncelleme Tarihi:

The Walking Dead 8. yeni sezonu başladı... 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı
Oluşturulma Tarihi: Ekim 24, 2017 15:41

The Walking Dead 8. yeni sezonu 22 Ekim Pazar günü başladı. Robert Kirkman, Tony Moore, Charlie Adlard 'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan ve dünya çapında büyük bir ilgi gören The Walking Dead 8. sezon 1. bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Peki The Walking Dead 8. yeni sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberin Devamı

The Walking Dead 8. sezonuyla yeniden ekranlara döndü. 2010 yapımı Amerikan dizisi The Walking Dead’in yeni sezon ilk bölümü 22 Ekim Pazar günü (dün) yayınlandı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki The Walking Dead 8. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

The Walking Dead 8. sezonu ile ekranlara dönüyor. Yedi sezondur hem dünyada hem de ülkemizde de büyük bir ilgi gören The Walking Dead'in yeni sezonu dün akşam ilk bölümle başladı. Rick ve Neegan arasındaki mücadelenin her anını soluklarını tutarak takip eden izleyicilier, merakla The Walking Dead 8. sezon 2. bölüm fragmanını araştırıyor.

The Walking Dead 8. Sezon 2. bölüm fragmanı dizinin resmi kanalı AMC tarafından henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

Haberin Devamı

YENİ SEZON KAÇ BÖLÜM

Dizinin ilk 8 bölümü yılbaşına kadar yayınalacak. Sonrasında verilecek bir aranın ardından diğer sekiz bölüm de yayınlanmış olacak. Böylelikle 8. sezon 16 bölümle tamamlanmış olacak.

GENEL BİLGİLER

The Walking Dead, Robert Kirkman’ın çizgi roman serisine dayanan bir Amerikan zombi korku serisi. Zombi kıyametinden sonra bir dünyada bulunuyor. Artık bir grup insan hayatta kalmaları için mücadele etmek zorundadır. Bu gruba eski şerif olan Rick Grimes liderlik ediyor.

BAKMADAN GEÇME!