GeriTelevizyon Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı ile tarih bilgisi geldi - Sefirin Kızı ne zaman başlayacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı ile tarih bilgisi geldi - Sefirin Kızı ne zaman başlayacak?

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı ile tarih bilgisi geldi - Sefirin Kızı ne zaman başlayacak?

Corona virüsü nedeniyle ekran macerasına ara veren Sefirin Kızı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların popüler isimlerinin yer aldığı Sefirin Kızı'nın yeni bölüm fragmanı ile birlikte tarih bilgisi de geldi. Peki, Sefirin Kızı ne zaman başlıyor? İşte Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm tarihi

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı dizisi ‘Sefirin Kızı’, ekrana geri dönüyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü anlatımıyla Pazartesi akşamlarına damgasını vuran dizi, yeni bölümüyle 15 Haziran’da izleyicisi ile buluşacak.Sancar ve Nare’nin yürek yakan aşkları, merak dolu gelişmelerle Star TV’de.

Ege'nin en güzel atmosfere sahip şehirlerinden Muğla’da çekimlerine tekrar başlanan Sefirin Kızı'nın yeni bölümleri için açıklama sosyal medyadan yapılmıştı. "Özlem bitiyor!" mesajıyla izleyicilerine tarih müjdesi verildi. Sefirin Kızı, 15 Haziran Pazartesi saat 20.00’de Star’da yeni bölümüyle yer alacak ve her hafta aynı gün ve saatte yayınlanmaya devam edecek. 
SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False