Survivor'un son bölümünde (22 Şubat) dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da ünlüler takımında kavga!

Survivorun son bölümünde (22 Şubat) dokunulmazlığı kim kazandı Survivorda ünlüler takımında kavga

Survivor'un ekranlara gelen 5. bölümünde ödül ve dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Eleme gecesinde kritik önem taşıyan dokunulmazlıkta, ünlüler ve gönüllüler takımları parkurda kıyasıya mücadele etti. Kıran kırana yarışın sonunda parkurda en çok sayı yapan bir takım dokunulmazlığı aldı. Ödül oyununu kazanan takım ise yarışmaya daha çok motive oldu. Peki, Survivor'un son bölümünde dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, 22 Şubat Survivor ödül ve dokunulmazlığı kazanan takım.

Haberin Devamı

Survivor Ünlüler Gönüllüler'in 22 Şubat tarihli 5. bölümünde kıyasıya bir mücadele vardı. Dokunulmazlık ve ödül oyununda karşı karşıya gelen iki takım parkurda ter dökdü. Öte yandan, yarışmanın ekranlara gelen son bölümünde ünlüler takımında gece bir gerginlik yaşandı. Aycan ile Derya arasında yatacak yer ile ilgili çıkan tartışma tansiyonu yükseltti. Peki, Survivor'da ödül ve dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte, Survivor 2020'nin son bölümünde yaşananlar.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'un ekranlara gelen 5. bölümünde dokunulmazlık oyunu öncesi yarışmacılar yiyecek ödül oyununu almak için rekabet etti. Her iki takım da yarışmaya motive olmalarını sağlayan yiyecek ödülünü almak için parkurda mücadele verdi. Survivor'un son bölümünde ödül oyununu 3'e 5 gönüllüler takımı kazandı.

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Haberin Devamı

Ödül oyunu sonrası yarışmacılar bir kez daha karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununda mücadele veren takımlar, rakiplerine sayı kazandırmamak için elinden geleni yaptı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kazanan takım 10'a 9 ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR'DA AYCAN VE DERYA ARASINDA KAVGA

Survivor'un beşinci bölümünde ünlüler takımında gece bir gerginlik yaşandı. 22 Şubat 2020 tarihli Survivor yeni bölümü ünlüler arasında yaşanan gerginlik tansiyonu yükseltti.

Aycan ile Derya arasında yaşanan tartışma takım arkadaşlarını dahi rahatsız etti. Survivor yeni bölümde Ünlüler takımından Aycan ile Derya arasında yatılan konumla ilgili gerginlik yaşandı.