Survivor eleme adayları kim oldu? Survivor'da dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor eleme adayları kim oldu Survivorda dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı

Survivor'da dün akşam ekrana gelen son bölümün ardından dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, eleme adaylarını belirledi. Survivor'da dün akşam inanılmaz çekişmeli bir yarışma ekrana geldi. Tansiyonun yüksek olduğu gecede, tartışma ve takım içi çekişme üst seviyedeydi. Dokunulmazlık oyunu için varını yoğunu ortaya koyan her iki takım oyuncuları, zorlayıcı parkurda mücadele etti. Peki, Survivor eleme adayları dün akşam kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, o soruların cevabı

Haberin Devamı

Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında kıyasıya yarış sürmeye devam ediyor. Son haftaların formda takımı ünlüler takımı dün akşam oynanan ödül oyununda araba ödülünü kazanmıştı. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda ise son ana kadar mücadele bitmedi. Peki, survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte, nefes kesen mücadeleden detaylar.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor'da dün akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununda oldukça heyecan dolu mücadeleler yer aldı. Ünlüler ve gönüllüler takımı adalarından kimsenin survivor'a veda etmemesi için oldukça büyük bir mücadele verdiler. Ünlüler takımı son haftalarda aldığı galibiyetlerle oldukça moralliydi. Gönüllüler takımı ise oldukça uzun zamandır oyun kazanamıyor. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı 2-0 kazandı ve gönüllüler takımından 3 kişinin eleme potasına girmesini sağladı. İsimleri eşit çıkan Anıl ve Berna potaya giren iki isim olurken, biteysel dokunulmazlığı kazanan Gökhan ise Volkan'ın ismini söylerek üçüncü kişiyi söyledi.

ARABA ÖDÜLÜ ÜNLÜLERİN OLDU

Haberin Devamı

Survivor'da dün akşam yarışmacılar araba ödülü için yarıştılar. İlk seti ünlüler takımı kazanmış ve arabaya bir adım yaklaşmışlardı. İkinci sette ise gönüllüler takımı oyunun başlarında fırtına gibi esti. Ünllüler takımı ise 7-3 geride oldukları seti çevirmeyi başardılar.

Bayrak yarışına kalan mücadele farklı bir oyun ile devam etti. Seramik kırarak belirlenen ödül oyununda arabayı Sema'nın son atışı ile ünlüler takımı kazandı.

Ünlüler takımı bu galibiyetin ardından büyük mutluluk yaşarken, Sema 'Allah'ım çok şükür vebali bana kalmadı' diyerek ne kadar büyük bir strese girdiğini gösterdi.

KAVGALAR SON BULDU

Ünlüler takımında kazanılan ödülün ardından geçtiğimiz oyunda büyük tartışma yaşayan İlhan ve Serhat birbirlerine sarıldılar. Gelen ödülün ardından büyük mutluluk yaşayan ünlüler takımı uzun süre zafer sarhoşluğu yaşadı.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA MORALLER BOZUK

Haberin Devamı

Uzun zamandır kaybeden taraf olan gönüllüler takımında kaçan ödülün ardından moraller bozuldu. Volkan ve Ogeday takım arkadaşlarını teselli etmeye çalışsalarda gönüllüler takımı bu ödülün ardından büyük moral bozukluğu yaşadı.

Survivor eleme adayları kim oldu Survivorda dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı

'SENDEN GÜZELİM SENDEN GÜÇLÜYÜM'

Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu öncesinde bir süredir birbirleri ile atışan Berna ve Sabriye, yine ciddi bir kavganın içine giriyor. Berna ' Senden mi korkacağım' dediği Sabriye'den hiç beklemediği bir yanıt alıyor. 'Benden korkma zaten. Ama kabul senden güzelim, senden güçlüyüm' diyerek Berna'ya cevap veriyor..

Haberle ilgili daha fazlası: