GeriTelevizyon Survivor'da ödül ve sembol oyununu kim kazandı 27 Mayıs 2020? Survivor 89. bölüm özeti ve kazanan takım
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da ödül ve sembol oyununu kim kazandı 27 Mayıs 2020? Survivor 89. bölüm özeti ve kazanan takım

Survivor'da ödül ve sembol oyununu kim kazandı 27 Mayıs 2020? Survivor 89. bölüm özeti ve kazanan takım

Survivor'da sembolü kim kazandı? sorusu, Survivor 2020'nin 27 Mayıs akşamı ekranlara gelen bölümünde yanıt buldu. Bayram haftasını geride bırakan Survivor yarışmacıları, ödül ve sembol oyununu kazanmak için parkurda mücadele verdi. Bu sene ilk kez oynanan koordinasyon ve hızın büyük öneme sahip olduğu takım oyunda, parkuda ünlüler ve gönüllüler takımı zorlu anlar yaşadı. Peki, Survivor'da ödül ve sembol oyununu kim kazandı? Survivor sembolü kadınlarda ve erkeklerde kim aldı? İşte, Survivor 89. son bölüm özeti ve Survivor'da kazanan takımlar.

TV8 ekranlarında ünlüler gönüllüler formatı ile ekranlara gelen Survivor'da sembol ve ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Kazanan takımın köfte ve piyaz ödülü kazanacağı oyun, Survivor'da ilk kez oynandı. Cemal Can ile Yasin ödül oyunu için bir takım olurken, Sercan ile Yunus Emre beraber yarıştı. Sembol oyununda ise kadınlar ve erkekler ayrı ayrı mücadele verdi. İşte, Survivor 27 Mayıs sembol ve ödül oyununu kazanan takımlar ve son bölümde yaşananlar.

SURVİVOR SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de çeyrek finale haftalar kala, yarışmacılar her hafta çarşamba günleri olduğu gibi sembol oyununda karşı karşıya geldi. Survivor final yolu için, büyük öneme sahip olan bireysel sembol oyununda ilk olarak erkek yarışmacılar parkura geldi.

Nefes kesen mücadelenin yaşandığı oyunda erkeklerde bireysel sembolün sahibi Yasin Obuz oldu.

Erkeklerin ardından Survivor kadın yarışmacılar bu kez sembol oyununu kazanmak için parkura geldi. Ünlüler ve gönüllüler takımında yer alan 4 kadın yarışmacı, bireysel sembol için mücadele verdi. Elif, Aycan, Nisa ve Evrim'in karşı karşıya geldiği oyunda, bu hafta Survivor 2020 kadınlarda bireysel sembolü kazanan isim Nisa oldu.

Nisa ödüle Evrim'i Yasin ise Ardahan'ı götürdü. Böylece yarışmacılar kişi başı 2'şer lahmacun yeme hakkı kazandı.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de takım oyunu mücadelesi veren yarışmacılar, parkurda ilk kez karşılaştıkları oyun için zorlu anlar yaşadı. Dengenin büyük önem sarf ettiği oyunda ödül köfte ekmek ve piyaz oldu.

Survivor 27 Mayıs Takım oyunu kazanan bu hafta ünlüler takımı oldu. Böylece Survivor 2020 27 Mayıs ödül oyununu alan ünlüler takımı köfte ve piyaz yeme hakkı kazandı.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False