Survivor'da kim elendi, bu akşam kim gitti? İşte 16 Şubat Survivor 6. hafta SMS sıralaması ile bu hafta veda eden isim

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Şubat 17, 2021 08:25

'Survivor kim elendi' sorusunun yanıtı ada konseyinde belli oldu. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'in 16 Şubat tarihli 29. bölümünde yeni bir eleme heyecanı yaşandı. Doğan ve Çağrı'nın eleme potasında olduğu gecede, Survivor SMS sıralaması ile en az oyu alan isim elenmenin üzüntüsünü yaşadı. Bu haftanın oylama sonuçlarına göre, ünlüler takımının SMS birincisi Batuhan olurken; kıyasıya rekabetin yaşandığı iletişim oyunu zorlu anları ekranlara getirdi. Yarışmacıların adaya motive olmasını sağlayan iletişim oyununu bu hafta kazanan ünlüler takımı oldu. İşte, 16 Şubat Survivor'dan elenen yarışmacı ve son bölümde yaşananlar.

Haberin Devamı

Survivor 2021'de eleme heyecanının yaşandığı salı akşamı adaya veda eden isim Hayrettin oldu. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'in ekranlara gelen son bölümünde ünlüler takımında SMS birincisi olan Batuhan eleme potasına Hayrettin'i gönderdi. Doğan, Çağrı ve Hayrettin arasında gerçekleşen SMS oylamasında, Acun Ilıcalı en az oyu alan ismin Hayrettin olduğunu söyledi. Ada konseyinde ismi çıkarak elenen yarışmacı duygularına güçlükle hakim oldu. SMS sıralamasında en alt sıralarda yer alan yarışmacı ada macerasını tamamladı.

SURVİVOR'DAN KİM ELENDİ?

Dokunulmazlık oyunları sonrası bu haftanın eleme adayları Doğan, Çağrı ve Hayrettin olarak belirlendi. SMS birincisi seçilen Batuhan eleme adayı olarak Hayrettin'in ismini söyledi.

Haberin Devamı

SMS oylamasının yapılmasının ardından Survivor'dan elenen isim Hayrettin oldu.

Hayrettin Survivor'a katılmaktan oldukça mutlu olduğunu söyleyerek, "İnsanlara görmedikleri Hayrettin'i gösterdiğimi düşünüyorum. Aç da kalsak susuz da kalsak ekiple güzel bir bağ oluyor. Teşekkür ederim. Çok güzeldi." dedi.

Survivorda kim elendi, bu akşam kim gitti İşte 16 Şubat Survivor 6. hafta SMS sıralaması ile bu hafta veda eden isim

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen mücadelelerin ardından ünlüler takımı bu hafta tüm dokunulmazlık oyunlarını kaybetti.

Gönüllüler takımı kendisini garanti altına alırken, ünlüler konseyinde SMS birincisi olan Batuhan Hayrettin'i eleme potasına gönderdi.

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu cumartesi günü kaybeden ünlülerde en çok ismi yazılan Doğan eleme potasına girmişti.

Pazar günü ise yine ünlüler takımında yapılan oylama ile ikinci eleme adayı Çağrı olmuştu.

Survivorda kim elendi, bu akşam kim gitti İşte 16 Şubat Survivor 6. hafta SMS sıralaması ile bu hafta veda eden isim

SURVİVOR 6. HAFTANIN SMS SIRALAMASI

Survivor'da 6. haftanın SMS sıralaması oylama sonrası belli oldu. SMS birincisi ünlülerde Batuhan olurken, İsmail ise 2. oldu. Bu haftanın en az oyunu alan yarışmacısı ise Gonca seçildi.

Haberin Devamı

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Yarışmacıların sevdikleri ile teknolojik imkan ile görüşmesini sağlayan iletişim oyunu nefes kesen anlara sahne oldu. Büyük ödülün olduğu oyun öncesi takımlarda, üçer erkek ve kadın yarışmacı seçerek avantaj oyununa çıktı. Zorlu parkurda Poyraz'ın atışı ile gönüllüler takımı avantajı kazanan takım oldu.

İkinci kez parkurda karşılaşan ünlüler ve gönüllüler takımı bu defa adeta canını dişine taktı. Farkın açılmadığı oyunda karşılıklı alınan sayılarla ünlüler takımı öne geçti.

Survivorda kim elendi, bu akşam kim gitti İşte 16 Şubat Survivor 6. hafta SMS sıralaması ile bu hafta veda eden isim

Nefes kesen anların ardından günün sonunda 10'a 8 skorla iletişim oyununu kazanan ünlüler oldu.

Haberin Devamı

Böylece ünlüler takımı WhatsApp üzerinden arkadaşları ile mesajlaşma şansı elde etti.

SURVİVOR HAYRETTİN KİMDİR?

Türk oyuncu, sunucu, komedyen Hayrettin, 1 Ocak 1984 tarihinde dünyaya geldi.

Eğitim hayatına Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda başladı. Hayrettin, üniversitede bölümü olan reklamcılığı okurken sınıftan bi’ grup arkadaşıyla videolar çekip internete koymaya başladı ve aynı zamanda üniversitenin tiyatro kulübünde arkadaşlarıyla beraber tiyatro çalışmalarında bulundu. 2009 senesinde arkadaşlarıyla sahneye koydukları ‘Kral Übü’ oyunu ile en iyi reji, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Hayrettin bu oyunda kral Übü karakteri ile İstanbul Belediyesi Kültür A.Ş tarafından en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.

Haberin Devamı

Survivorda kim elendi, bu akşam kim gitti İşte 16 Şubat Survivor 6. hafta SMS sıralaması ile bu hafta veda eden isim

Üniversitenin son senesinde arkadaşlarıyla ‘Issız Adam’ı izlemeye gitti ve 1 hafta içinde o filmi tiye alan ‘Kızsız Adam’ı çektiler ve bu video o dönem önce internette, sonra televizyon ve basında geniş bir şekilde yer bulur. O videodan sonra Hayrettin sırasıyla ‘Turkcell’ reklam filmi, ‘Gelecekten Bir Gün’ sinema filmi, ‘Doritos’ reklam kampanyası ve kendi adını taşıyan ‘Hayrettin’ programını yaptı. 2010 senesinden sonra üniversiteler zincirinden oluşan, hatırı sayılır bir kitleye gösterilerde bulundu. 2013 yılında Harry isimli yarışma programını keyifle sundu.

2013 yılı Eylül ayında kendisini geliştirmek için 1 yıl Amerika’nın Los Angeles şehrinde yaşadı. Hayrettin, zaman zaman Ti’ye aldığı video paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

Haberin Devamı

Hayrettin, Kalk Gidelim, İlk Öpücük, Vezir Parmağı gibi projelerle yer almıştır.

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Geçen hafta Survivor'da eleme adayları Öykü, Doğan, Hanzade ve Baran oldu.

Yapılan SMS oylamasına göre Acun Ilıcalı en az oyu alan ismin Baran olduğunu duyurdu. Böylede geçen hafta elenen isim Baran oldu.

Veda konuşması yapan Baran, imada bulunarak insanların sahtekar olabildiğini öğrendiğini söyledi.

 

BAKMADAN GEÇME!