GeriTelevizyon Survivor'da dün kim elendi? Survivor 3. hafta sıralaması
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da dün kim elendi? Survivor 3. hafta sıralaması

Survivor'da dün kim elendi? Survivor 3. hafta sıralaması

Survivor'ın 3 Mart Salı akşamı yayınlanan bölümünde iletişim oyunu ve eleme heyecanı yaşandı. İletişim oyunun galibi olan takım, arkadaşlarından gelen resimli mesajları görme fırsatı yakaladı. İletişim oyunu sonrası Derya'nın eleme potasında olduğu konseyde iki isim daha eleme potasına girdi ve Survivor'a veda edem isim belli oldu. Peki, Survivor iletişim ödülünü kim kazandı? 12. bölümde Survivor'dan kim elendi? En az oyu bu hafta kim aldı? İşte, Survivor'a ve adaya bu hafta veda eden isim...

Survivor'ın ekranlara gelen 12. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Rekabetin devam ettiği Survivor'un yayınlanan son bölümünde ilk olarak iletişim oyununda parkurda yaşanan mücadelenin ardından, konsey toplandı ve en çok SMS oylaması alan 2 isim eleme adayını belirledi. Derya'nın eleme potasında olduğu Survivor 2020'de bir yarışmacı daha eleme potasına girdi. Gecenin sonunda ise Survivor 2020'nin 3 Mart tarihli bölümünde adadan ayrılan isim belli oldu. Peki, Survivor'da kim elendi? Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim kim oldu? İşte, haftanın SMS sıralaması ve bu hafta Survivor'dan elenen yarışmacı.

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Arkadaşlarından gelen resimli mesajlara kavuşmak için parkurda mücadele veren her 2 takım da zorlu anlar yaşadı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı gecede iletişim ödülünü 10'a 6 ünlüler takımı kazandı. Yarışmacılar ödül sonrası yarışmaya daha çok motive oldu.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor'da Derya'nın eleme potasında olduğu gecede heyecanlı anlar yaşandı. 3 Mart Survivor'un son bölümünde SMS oylaması ile halktan gelen oylar sonrası en fazla oyu alan iki isim Barış ve Ersin oldu. Ersin eleme adayı olarak İrem'in ismini söyledi. Barış ise Sercan'ın ismini verdi.

Yapılan oylamanın ardından Survivor'a bu hafta veda eden isim Derya Can Göçen oldu.

SMS SIRALAMASI

Survivor'da 3. hafta Ünlüler takımı SMS sıralaması şöyle ;

1) Barış
2) Ersin
3) Parviz
4) Elif
5) Mert
6) Sercan
7) İrem
8) Derya
9) Aycan

SURVİVOR DERYA KİMDİR?

Derya Can Göçen, 12 Ekim 1979 tarihinde Çanakkale’de dünyaya geldi. Lisans eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra beden eğitimi öğretmenliği yapmaya başladı. Spor hayatı 8 Yaşında atletizm ile başladı ve Çanakkale bölgesinde düzenlenen şampiyonalarda birçok madalya kazandı.

Lise yıllarında Tekvando ile tanışan Derya Can, 2000 olimpiyatları kadrosuna seçilmeyi başardı. Serbest dalış sporuna başlaması ise çok enteresan bir hikâye. Derya Sualtı korkusunu yenmek için 15 yaşında tüplü dalışa başladı. Çanakkale Dalış okulunda Serbest Dalış takımında olan bir yakının ısrarı üzerine serbest dalış sporu yapmaya başladı.

İlk serbest dalış deneyimine, 21 Eylül 2002 tarihinde başladı. Serbest dalışta, 5 Dünya rekoru elde eden Milli Sporcu, 40'tan fazla Türkiye rekoru kırdı. Dünya Şampiyonalarında ise birçok madalyası var. Bu dal da Türkiye’de milli takıma en çok seçilmiş ve uluslararası alanda madalya kazanan ilk kadın sporcu unvanını taşıyor.

14 Aylık Derin Helen adında bir kızı, 6 yaşında Poyraz Mustafa isimli bir oğlu var. Denizin anlamını o şöyle ifade ediyor; "Benim için deniz, iki nefes arasındaki sonsuzluk demektir." Tek nefesle 111 metreye dalabiliyor, nefesini 6,5 dakika tutup, havuzda yatay olarak tam 204 metre yüzebiliyor.

2016 Yılının yaz döneminde, yeni rekorlar planlarken Derin Helen isimli kızını dünya getirdi ve 21 gün sonra koşu antrenmanlarına başladı. Kızı 10 aylık iken Türkiye rekoru kırıp dünya 3.sü oldu. İlk oğlunu dünyaya getirdikten 6 ay sonra Dünya Şampiyonasında finalde en iyi derecelere sahip oldu.

Antalya’nın Kaş ilçesinde, paletsiz değişken ağırlıklı ip destekli serbest dalış kategorisinde 94 metreye dalarak dünya rekoruna imza attı. Ertesi gün yeni bir rekor denemesi daha yapan Derya Can, değişken ağırlıklı paletli dalış kategorisinde 111 metre derine dalarak yeni bir dünya rekoru kırmayı başardı.

Survivor 2020 sezonunun yarışmacılarından biri olan Derya Can Göçen, “Dünyanın en derinine daldım, şimdi Survivor'da parkurlara dalacağım.” sözleriyle iddiasını ortaya koydu.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False