GeriTelevizyon Survivor'da 29 Mart tarihinde kim elendi? Bu akşam neler yaşanacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  10
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da 29 Mart tarihinde kim elendi? Bu akşam neler yaşanacak?

Survivor'da 29 Mart tarihinde kim elendi? Bu akşam neler yaşanacak?
Abone Olgoogle-news

Survivor'da dün akşam kim elendi sorusu seyirciler tarafından araştırma konusu oldu. Birçok kişinin merak ettiği 29 Mart Survivor elemesi, gönüllüler takımında beklenen sonucu ortaya çıkardı. Survivor'da kim elendi sorusuna cevap veren Acun Ilıcalı, gönüllüler takımında bir kişinin daha adaya veda ettiğini duyurdu. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte, bu akşam neler yaşanacağına dair bazı detaylar

Survivor yarışmasında dün akşam kim elendi sorusu yanıt buldu. Yarışmanın heyecanla geçen ödül oyununun ardından Survivor'da elenen isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte adaya veda eden yarışmacı

Survivor 2017'de dün akşam adaya kimin veda ettiği belli oldu. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken adalarda tartışmalar ve ödül oyunlarındaki heyecan sürüyor. Ödül oyunu heyecanı dün akşam da yaşandı. Zorlu parkurda mücadele eden yarışmacılar muhteşem bir ödülü kazanmak için mücadele etti. Öte yandan gönüllüler takımında eleme potasında yer alan Gökhan, Erdi, Berna ve Bulut arasında yapılan oylamada adaya veda eden isim belirlendi. 

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Gün geçtikçe şartların biraz daha ağırlaştığı Survivor'da bir konsey daha gerçekleşti. Dokunulmazlık oyunlarını kaybederek toplamda 4 eleme adayı belirlemesi gereken Gönüllüler Takımı yarışmacıları adaya veda etmesini istedikleri isimleri yazmışlardı. Daha önce Erdi ve Berna'nın eleme adayı olduğu Gönüllüler Takımı'nda ikinci konseyde de Bulut ve Gökhan potaya çıkarıldı. Toplamdaki 4 isimden en az halk desteği alan yarışmacı survivor'a veda etti. Survivor 2017'de gönüllüler takımında adaya veda eden isim Bulut Özdemiroğlu oldu. 

MANTI ÖDÜLÜ ŞOKE ETTİ

Survivor'da dün akşam oynanan ödül oyununda izleyenler oldukça heyecan dolu dakikalar yaşadı. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşam oynanan ödül oyunu öncesinde, Acun Ilıcalı tarafından açıklanan ödülü görünce şok oldular. Mantıyı gören iki takım yarışmacılarının adeta ağzı sulandı. İki takımıda zor bir parkur bekliyordu. Oldukça yorucu olan parkurun ilk etabını gönüllüler takımı kazandı. İkinci etapda ise ünlüler takımı oyunu sonuna kadar zorladı. Fakat Ogeday'ın müthiş performansı oyunu gönüllüler takımına kazandırdı. Gönüllüler takımı böylece uzun bir aradan sonra ilk defa düzgün bir yemek yediler.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor 2017'de dün akşam oynanan iletişim oyununda iki takım yarışmacıları da ailelerinden gelecek olan mektuplar için yarıştılar. Ünlüler takımında Sema Apak oğlu olduğu için bu ödülü her şeyden çok istiyordu. Gönüllüler takımıda ödül için canları pahasına yarıştılar. Bu hafta bütün oyunları kaybeden gönüllüler takımı iletişim oyunu ödülünü kazanmak için soluksuz mücadele ettiler ve mutlu sona ulaştılar. Ailelerinden gelen mektupları okuyan yarışmacılar zor anlar yaşadı ve gözyaşları sel oldu.

ÜNLÜLER ADASINDA SERT KAVGA!

Kazanılan oyunların ardından bir süre sessiz ve sakin bir ortama sahip olan ünlüler adasında sinirler gene gerildi. Coconut tartışması büyüdü ve farklı bir yere geldi. İlhan Mansız kazanılan ödüllerde Adem'in yemekleri seçerek almasından dert yanarken, Adem'de İlhan'ın tavırlarından rahatsız olduğunu dile getirdi. Şahika ve Sema arasında ise coconut ile başlayan kriz performans düşüklüğüne kadar ilerledi. Tartışmaya sonradan katılan Furkan'da, Şahika'nın haksız olduğunu dile getirerek hem oyunlarda hem de ada hayatında bir şey yapmadığından yakındı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle