GeriTelevizyon Survivor'da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm özeti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm özeti

Survivor'da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm özeti

Survivor 2019 7 Haziran Cuma günü 90. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Oyun öncesi Survivor'ın her iki takımı da bu haftaki dokunulmazlığın en önemli oyun olduğunu konuştu. Okay ile Emre arasında dokunulmazlık oyununda yaşanan mücadelede, büyük rekabet yaşandı. Peki, Survivor'da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2019'da, haftaların kaldığı büyük finale doğru rekabet giderek kızıştı. Survivor'un 90. bölümünde, yarışmacılar için büyük önem taşıyan dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. İki takımında parkurda kıyasıya mücadele ettiği oyunda, nefes kesen anlar yaşandı. Peki, Survivor'da haftanın birinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, Survivor'un 90'ıncı bölümünde yaşananlar.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye-Yunanistan'da rekabet her geçen gün daha fazla artıyor. Survivor'un 90. bölümünde, dokunulmazlık mücadelesinde Afroditi ile karşılaşan Dimitra atışları ile göz doldurdu. Dimitra performansı ile 3'te 3 yaptı. Öte yandan dokunulmazlık oyununda, Seda Dalaka rekabeti de izleyenlerin nefesini kesti. Sedanın atışları başta iyi giderken, oyun sonunda Dalaka galip geldi. Okay ile Emre arasında dokunulmazlık oyununda yaşanan mücadelede, büyük rekabet yaşandı. Survivor'un 90. bölümünde haftanın birinci dokunulmazlık oyununu 10'a 9 beyaz takım kazandı. Yarışmacılar oyun sonrası büyük sevinç yaşadı.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False