Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte Survivor 2017'de adaya veda eden isim

Survivorda bu hafta kim elendi İşte Survivor 2017de adaya veda eden isim

Survivor 2017'de bu akşam nefes kesen dakikalar yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında bu akşam eleme konseyi heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımından Erdi ve Berna'nın, Ünlüler takımında ise Adem ve Sabriye'nin eleme potasına kaldığı ada konseyinde elenen isim zor anlar yaşadı. Eleme konseyinden öncede iki takım iletişim oyunu için kıyasıya yarıştılar. Peki, survivor'da bu hafta kim elendi? İşte, survivor'da birleşme partisinden önce adaya veda eden son isim.

Haberin Devamı

Ekranların herkes tarafından soluksuz takip edilen dünyanın en zor yarışması olarak gösterilen survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımında ikişer kişinin potada yer aldığı eleme konseyinde heyecan doruktaydı. Acun Ilıcalı yapılan SMS oylamasının sonucunda, survivor'da birleşme partisinden önce adaya veda eden son ismi açıkladı. Peki, survivor'da bu hafta kim elendi? İşte, adaya veda eden isim.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ

Survivor 2017'de eleme heyecanı bu akşam ekranlara geldi. Ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı Survivor 2017'de eleme heyecanı yaşandı. 4 eleme adayının belli olduğu Survivor 2017'de kim elendi sorusu bu akşam yanıtını buldu. Gönüllüler takımından Erdi ve Berna, ünlüler takımından ise Adem ve Sabriye'nin yr aldığı eleme potasında elenen isim Acun Ilıcalı tarafından yapılan SMS oylaması sonucunda açıklandı. Survivor 2017'de birleşme partisinden önce adaya veda eden son isim Erdi Ünver oldu.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI

Haberin Devamı

Survivor 2017'de bu akşam oynanan iletişim oyununda ünlüler takımı ailelerinden gelen mektuplar için gönüllüler takımı ise arkadaşlarından gelen mesajlar için yarıştılar. Sema Apak ve Serhat Akın için oldukça önem arz eden iletişim oyununda nefes kesen anlar yer aldı. Serhat Akın ve Sema Apak'ın müthiş performansı ünlüler takımını ödülle buluşturdu. Ünlüler takımı ceza oyununun avantajıyla da ödüle giden takım oldu.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Eleme adayları Survivor'a veda etme stresi yaşarken potanın dışında kalan isimler birleşme partisi için heyecan içerisinde. Survivor birleşme partisinin muhteşem olacağı haberini Acun Ilıcalı son bölümde gerçekleşen konseyde verdi. Acun Ilıcalı muhteşem bir birleşme partisi için hazırlıkların yapıldığını söyledi. Parti sonrasında Ünlüler ve Gönüllüler aynı adada yaşamaya başlayacak. Peki, birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisi Survivor 2017'deki son elemenin ardından gerçekleşecek. Buna göre önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen birleşme partisi ile ilgili kesin bir gün henüz yok. 

SURVİVOR'DA SON GELİŞMELER

Haberin Devamı

Survivor'da dün akşam ödül oyununda hırslı bir performans sergileyen ünlüler takımı iki setide alarak ödül oyununa uzanan takım oldular. Ödül oyununu kazanan takım kahvaltı sofrasına oturdu..

CEZA OYUNU KAYBETTİRDİ

Geçtiğimiz haftalarda oynanan ceza oyununu kazanan ünlüler takımı bu oyunun faydasını dün akşam gördü. Gönüllüler takımı oyunlara 1-0 geriden başlayınca ünlüler takımının kazanma şansı arttı

ŞAHİKA SEMA'DAN HESAP SORDU

Sabriye tartışma yaşanan gecenin ardından Şahika'ya giderek Sema'nın ona küfür ettiğini belirtti. Şahika, Sema'nın yanına gidip konuyu anlatırken, tartışmanın yaşandığı gece ona küfür edip, etmediğini sordu. Bunun üzerine Sema seninle muhatap olmak istemiyorum diyerek oradan uzaklıştı.

Haberin Devamı

ACUN ILICALI SABRİYE'Yİ UYARDI

Acun Ilıcalı dün akşamki ödül oyunu öncesinde Sabriye'yi uyararak 'bir noktaya kadar gerginliği, tartışmaları kabul edebiliriz, ama dün akşam yaşananlar artık limiti doldurdu' dedi. Sabriye'den bir daha böyle bir şey yaşanmamasını Acun Ilıcalı, Sabriye'nin Serhat'tan özür dilemesi üzerine olayı kapattı. Fakat bunun tekrar yaşanması halinde çok ağır yaptırımların geleceğini açıkladı.