GeriTelevizyon Survivor'da birleşme partisinden önce son iletişim oyununu hangi takım kazandı? İşte o mücadeleden detaylar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da birleşme partisinden önce son iletişim oyununu hangi takım kazandı? İşte o mücadeleden detaylar

Survivor'da birleşme partisinden önce son iletişim oyununu hangi takım kazandı? İşte o mücadeleden detaylar
Abone Olgoogle-news

Survivor 2017'de birleşme partisinin ne zaman yapılacağı sevilen programın takipçileri tarafından merak konusu oldu. Survivor'da birleşme partisi artık oldukça yaklaştı. Birleşme partisi öncesi son iletişim oyunu ödülü de bu akşam gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam arkadaşlarıyla mesajlaşabilmek için savaştılar. Peki, survivor'da kazanan taraf kim oldu? İletişim oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar.

Ekranların herkes tarafından soluksuz takip edilen programı survivor'da bu akşam nefes kesen bir iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı birleşme partisinden hemen önceki son iletişim oyunlarına çıktılar. İki takımda oldukça hırslı ve istekliydi. Ünlüler ve gönüllüler takımı arkadaşlarından gelecek mesajlarla hasret giderebilmek adını yarıştılar. Peki survivor'da iletişim oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor 2017'de bu akşam birleşme partisinden önceki son iletişim oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı açlıkların yanı sıra özlem hissiyle de savaşıyorlar. Bu akşam Ünlüler ve gönüllüler takımı arkadaşlarıyla konuşup, moral kazanabilmek adına yarıştılar. Ünlüler takımı bugün adeta parkurda fırtına estirdi. Birleşme partisinden önceki bütün ödül oyunlarını kazanan ünlüler takımı bu akşam da kazanmayı başardı. Oyunun iki etabını da kazanan ünlüler takımı ödülü ulaştı.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor 2017'de bu akşam oynanan ödül oyununda nefesler kesildi adeta. Ünlüler ve gönüllüler takımı birleşme partisinde önce yapılan son ödül oyununa çıktılar. Ve iki takımda ödülün iyi olacağını biliyordu. Alp Kırşan mükemmel ödülün makarna olduğunu açıkladı ve iki takımda adeta çıldırdı. Bol karbonhidrat ve enerji seviyesi olan makarnayı kazanan takım oldukça şanslı olacaktı. Kazanan takım ayrıca 2'şer tabak makarna yiyecekti. Ünlüler takımı oyunun ilk turunu kazandı ve durum 1-0 oldu. İkinci turda oyun bayrak yarışına kaldı ve kazanan takım gönüllüler oldu. Final etabında ise ünlüler rüzgarı esti ve ünlüler mükemmel ödülü sahiplendiler. Oyun sonrasında gönüllüler takımında Elif Şadoğlu ağlama krizine girdi. Oldukça aç olan Elif'i takım arkadaşları yatıştırdı.

Adem, Sabriye'nin kendisinin erzak dağıtımında haksızlık yaptığını ve o yüzden başında beklediğini anlatırken, Adem bu duruma çok sinirlendi ve ortam bir anda gerildi. Sabriye'yi namkörlükle suçlayan Adem, bir süre Sabriye ile görüşmeme kararı aldı.

Anıl bulduğu bir mağarada yaşamaya başladı. Bu şekilde Survivor'ı daha derinden hissettiğini belirten Anıl, yarışmacı arkadaşlarından ayrı bir yaşam kurmayı hedefliyor.

Survivor'ın bu akşamki bölümünde ise yarışmacılar omuzlarında taşıdıkları içi su dolu kovalar ile yarışı tamamlamaya çalışacaklar. Bunun sonucunda kovalardaki sular ile hedefler vurulacak, en çok suyu getiren yarışmacı avantajlı olacak..

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Acun Ilıcalı'nın son zamanlarda sürekli bahsettiği ve yarışmacılarında merakla beklediği birleşme partisi bu sezon muhteşem şovlara imza atacak. Birleşme partisi öncesinde neler yaşanacağı ise halen daha bilinmiyor. Son gelen bilgilere göre birleşme partisi 9 Nisan'da yapılacak

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle