Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında? Yunus Emre Özden nereli?

Güncelleme Tarihi:

Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında Yunus Emre Özden nereli
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 05, 2020 14:32

Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında? soruları araştırılıyor. TV 8 ekranlarında haftanın yedi günü yayınlanan yarışmada Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında kıran kırana bir rekabet yaşanıyor. Gönüllüler Takımından Ünlüler Takımına geçen Yunus Emre Özden’in hayatı merak ediliyor.

Haberin Devamı

Survivor Yunus Emre merak edilen isimler arasında bulunuyor. Survivor’ın son bölümünde Nisa ve Yunus Emre arasında yaşanan gerginlik çok konuşuldu. Yeni bölüm fragmanında da Berkan ve Yunus Emre arasında bir tartışmanın yaşandığı görülüyor. Peki Yunus Emre kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Gönüllüler Takımından Ünlüler Takımına geçen Yunus Emre Özden ile ilgili merak edilenler…

SURVİVOR YUNUS EMRE KİMDİR?

29 Mart 1993 tarihinde Silivri’de dünyaya gelen Yunus Emre, 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

Haberin Devamı

Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında Yunus Emre Özden nereli

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karetecilerle yaptığı antremanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019’da Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu ifade ediyor.

MMA federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olduğunu söyleyen Yunus Emre, MMA'nın kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu düşünüyor.

BAKMADAN GEÇME!